Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Opłatek tych, którzy życie ratują

Czwartek, 23 grudnia 2010, 15:19
Aktualizacja: 17:09
Autor: KO
Świdnica: Opłatek tych, którzy życie ratują
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Ich praca to ciężka służba. Ratują zdrowie i życie, ale też patrzą na wielkie tragedie, gdy kogoś uratować się nie uda. Dziś na chwilę przystanęli, aby złożyć sobie świąteczne życzenia i podzielić się opłatkiem. Jutro i w święta wielu pracowników Powiatowego Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy będzie pracować.

Na tę Wigilię dyrekcja pogotowia zaprosiła władze powiatu. - Witamy tutaj, w warunkach... no takich, jakimi ratownictwo medyczne w naszym powiecie teraz dysponuje – powiedział doktor Zbigniew Kołodziejczyk, szef pogotowia witając zaproszonych gości przy stole ustawionym w korytarzu. Bo rzeczywiście, załoga pogotowia warunki ma fatalne (więcej: tutaj).

Mijający rok był trudny dla całej służby zdrowia. Pogotowie dostało mniej o 400 tys. zł funduszy niż w 2009 r. Na kolejny rok kontrakty będą podobne.

Pracownicy pogotowia życzyli dziś sobie najczęściej spokojnej pracy (bo czasem jest bardzo ciężko). Nam życzyli, abyśmy pisali tylko o ich sukcesach w ratowaniu zdrowia i życia. My sobie i im życzymy tego samego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group