Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 890
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Organizacje z umowami

Środa, 24 stycznia 2024, 17:12
Autor: red
Świebodzice: Organizacje z umowami
Fot. UM Świebodzice
W poniedziałek, 22 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach Burmistrz Miasta Paweł Ozga wręczył Przedstawicielom organizacji i stowarzyszeń umowy na realizację zadań publicznych.

W spotkaniu udział wzięli również Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański oraz Skarbnik Miasta Monika Kupczyńska.

Z budżetu gminy Świebodzice w tym roku wsparto zadania na łączne kwoty: z zakresu ochrony i promocji zdrowia - 100 tys. zł, z zakresu kultury, sztuki i ochrony dziedzictwa narodowego - 100 tys. zł i uwaga: z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu - 1 mln zł. To w sumie aż 1 mln 200 tys. zł

- Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pracują w organizacjach i stowarzyszeniach, bo Wasze zasługi są nie do przecenienia. Jesteście dumą naszego miasta! - mówi Burmistrz Paweł Ozga.

Warto podkreślić, że świebodzickie NGOs każdego roku organizują rozmaite zadania na terenie naszego miasta, w które angażują lokalną społeczność. Związane są one z upowszechnianiem i promocją wielu aspektów życia dla wszystkich grup wiekowych. W bogatej ofercie naszych organizacji każdy znajdzie coś dla siebie.

- Bez Was Świebodzice nie byłyby takie same. Stanowicie ich wizytówkę i dajecie przykład innym - dodaje Burmistrz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group