Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1047
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Organy rozbrzmiały w Świebodzicach

Poniedziałek, 3 czerwca 2019, 17:24
Autor: red
Świebodzice: Organy rozbrzmiały w Świebodzicach
Fot. UM Świebodzice
2 czerwca w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła odbył się koncert inauguracyjny IV Międzynarodowego Festiwalu Organowego im. Christiana Schlaga "Cztery ręce cztery nogi" w wykonaniu Zuzanny i Macieja Bator.

Koncert zorganizowany został w ramach jubileuszu 740-lecia nadania praw miejskich Świebodzicom. W koncercie udział wziął poseł na Sejm RP Ireneusz Zyska, przewodniczący Rady Miejskiej Zdzisław Pantal, zastępca burmistrza miasta Świebodzice Mariusz Szafraniec oraz radny Rady Miejskiej Sebastian Biały.

Koncert organowy okazał się wspaniałą ucztą duchową dla melomanów, wielbicieli muzyki organowej. Bardzo dobra frekwencja podczas tego wydarzenia utwierdziła w przekonaniu, że organizacja takich wydarzeń kulturalnych w naszym mieście jest bardzo potrzebna. Świadczyć mogą o tym gromkie oklaski, owacje na stojąco, jakie otrzymali artyści. Już teraz zapraszamy na kolejny koncert organowy, który odbędzie się także w kościele pw. św Apostołów Piotra i Pawła w dniu 23 czerwca o godz. 19:00. Wstęp jest bezpłatny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group