Czytających: 1110

REGION: Orzeł zastopowany

Niedziela, 22 listopada 2020, 18:36
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 listopada 2020, 8:38
Ostatnie dobre mecze i wyniki Orła Witoszów pozwoliły tej drużynie odbić się od dna. W ostatniej kolejce Orzeł jednak przegrał w Wałbrzychu z miejscowym Zagłębiem 1–2.

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla przyjezdnych, którzy już w 7. minucie po golu doświadczonego Arkadiusza Felicha wyszli na prowadzenie. Goście walczyli bardzo dzielnie, bowiem znajdują się w końcówce tabeli i każdy punt jest dla nich na wagę złota w kontekście walki o utrzymanie w klasie A. W pierwszych 45 minutach Zagłębie nie potrafiło sforsować defensywy Orła. Dopiero w drugiej połowie w 65. minucie miejscowym udała się ta sztuka i zdołali doprowadzić do remisu, a autorem gola został Fijałkowski. Mijały kolejne minuty i wydawało sie, że ten mecz zakończy się podziałem punktów, ale w końcówce skuteczną akcję Zagłębia zakończył trafieniem Rałek i trzy punkty zostały w Wałbrzychu.

Zagłębie Wałbrzych - Orzeł Witoszów 2-1 (0-1)

Zagłębie: Fonfara - Borniek, Fijałkowski, Janiszewski, Kostko, Mlostek, Pawełek (82' Krut), Prus (55' Borcoń), Rałek, Sabiniarz (70' Gileta), Smoczyk (30' Górecki)

Orzeł: Szymczyk - Dzyhbladze (55' Marcin Ostaszewski), Tatuśko, Dębowski, Felich, Furmankiewicz, Konieczny, Kunicki, Lipski, Nerka, Marek Ostaszewski.