Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 633
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Osiem bramek Płomienia, dotkliwa porażka Rawy

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 16 września 2013, 23:42
Aktualizacja: 23:43
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Walczący o punkty w grupie II klasy A piłkarze Płomienia Makowice pokonali na wyjeździe aż 8:1 Rawę Boleścin. Łupem bramkowym w ekipie zwycięzców podzielili się: Zając (3), Łagiewka (2), Dąbrowski, Duma i Hołota, dla pokonanych strzelił Bieżyński.

6. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Zieloni Mrowiny 2:3
Zdrój Jedlina Zdrój - Włókniarz Głuszyca 1:1
Granit Roztoka - Nysa Kłaczyna 2:0
Cukrownik Pszenno - Tęcza Bolesławice 3:2
Grom Witków - Gwarek Wałbrzych 5:1
Wenus Nowice - Biały Orzeł Mieroszów 3:0
Sudety Dziećmorowice - Czarni Wałbrzych 5:2
KS Walim - Unia Jaroszów 3:1

Tabela
1. Granit Roztoka-----------6 - 18 - 15-4
2. Sudety Dziećmorowice--6 - 15 - 25-8
3. Zdrój Jedlina Zdrój-------6 - 13 - 14-8
4. Wenus Nowice------------6 - 12 - 18-9
5. Grom Witków-------------6 - 11 - 16-7
6. Włókniarz Głuszyca------6 - 10 - 11-10
7. Tęcza Bolesławice--------6 - 9 - 11-11
8. Czarni Wałbrzych--------6 - 9 - 12-17
9. KS Walim------------------6 - 8 - 13-17
10. Gwarek Wałbrzych-----6 - 7 - 11-11
11. Biały Orzeł Mieroszów-6 - 7 - 11-15
12. Unia Jaroszów----------6 - 6 - 7-11
13. Zieloni Mrowiny---------6 - 5 - 8-17
14. Cukrownik Pszenno-----6 - 4 - 8-12
15. Górnik Boguszów-G.----6 - 3 - 7-22
16. Nysa Kłaczyna-----------6 - 1 - 3-11

6. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Koliber Uciechów 2:1
Tarnovia Tarnów - Polonia Ząbkowice Śląskie 6:5
Zgoda Grodziszcze - Czarni Sieniawka 2:1
Błękitni Owiesno - Delta Słupice 2:4
Boxmet Piskorzów - Skałki Stolec 0:4
Niemczanka Niemcza - Zieloni Łagiewniki 2:1
Rawa Boleścin - Płomień Makowice 1:8
Ślęża Ciepłowody - LKS Gola Świdnicka 1:2

Tabela
1. LKS Gola Świdnicka-----6 - 18 - 18-6
2. Niemczanka Niemcza---6 - 15 - 13-9
3. Polonia Ząbkowice Śl.--6 - 15 - 24-10
4. Płomień Makowice------6 - 15 - 24-11
5. Tarnovia Tarnów--------6 - 12 - 17-20
6. Delta Słupice------------6 - 12 - 17-11
7. Skałki Stolec-------------6 - 9 - 21-9
8. Zieloni Łagiewniki-------6 - 8 - 15-12
9. Ślęża Ciepłowody-------6 - 7 - 8-10
10. Zgoda Grodziszcze----6 - 7 - 11-15
11. Czarni Sieniawka------6 - 6 - 8-14
12. Rawa Boleścin---------6 - 5 - 17-24
13. Wieża Rudnica---------6 - 4 - 13-20
14. Koliber Uciechów------6 - 4 6-13
15. Boxmet Piskorzów-----6 - 2 - 8-21
16. Błękitni Owiesno-------6 - 0 - 11-26

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group