Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 980
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: OSiR remontuje

Niedziela, 7 lutego 2021, 13:51
Autor: red
Strzegom: OSiR remontuje
Fot. UM Strzegom
Czas przestojów wynikających z pandemii i obostrzeń sanitarnych spółka OSiR w Strzegomiu wykorzystuje na prace remontowe oraz bieżące naprawy swoich obiektów, na które zawsze brakuje czasu.

Pracownicy techniczni OSiR wykonują w tym okresie (tak samo jak podczas pierwszego zamknięcia obiektów na wiosnę 2020 r.) naprawy w budynkach przy basenie kąpielowym i w pomieszczeniach hali widowiskowo-sportowej.

Na wiosnę zeszłego roku wyremontowano pierwszą szatnię, w której położono nowe tynki na ścianach, wygrodzono pomieszczenie na przechowywanie sprzętu sportowego, wykonano szafki z siedziskami dla zawodników, zamontowano nowe oświetlenie oraz zmodernizowano natryski.

W okresie jesienno-zimowym pracownicy naprawili dach nad kolejnymi szatniami i wyremontowali drugą szatnię dla zawodników. Podobnie jak w przypadku pierwszej szatni, ściany zyskały nowe tynki, powstało pomieszczenie na przechowywanie sprzętu sportowego, wykonano szafki z siedziskami dla zawodników, zamontowano nowe oświetlenie i co najważniejsze, zainstalowano prysznice, których zawsze brakowało.

Nowy blask otrzymuje już pomieszczenie, z którego zawsze korzystali sędziowie, którzy prowadzili rozgrywki ligowe dzieci i młodzieży oraz grupy seniorskie najniższych lig. Obecna szatnia - tzw. „sędziowska” - posiadać będzie nowe tynki, podłogę z terakoty, nowe oświetlenie i w końcu prysznic z umywalką. Zakończenie remontu planowane jest na połowę lutego br. Taka infrastruktura pozwoli na przyjmowanie zawodników i sędziów korzystających z boisk piłkarskich w w/w szatniach, a nie jak do tej pory w oddalonej hali. Dotyczy to także zawodników z najwyższych lig, które są rozgrywane na naszych boiskach piłkarskich.

Po zakończeniu remontu szatni „sędziowskiej” planowany jest remont trzeciej szatni dla zawodników w takiej samej formule, jak dwie poprzednie oraz remont pomieszczenia gospodarczego.
W międzyczasie odświeżono szatnie dla zawodników w hali widowiskowo-sportowej. W szatniach zostały wyremontowane siedziska z wieszakami, ściany zostały pomalowane, a w niektórych szatniach zamontowano nowe drzwi.

Miło nam zakomunikować, że w siłowni sportowej na parterze hali rozpoczęło się gruntowne malowanie.
- Mamy nadzieję, że już niedługo nastąpi otwarcie obiektów OSiR i spotkamy się w normalnej, bezCOVIDowej rzeczywistości – podsumowuje Paweł Mosór, prezes strzegomskiej spółki OSiR.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group