Czwartek, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 918
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ostatnia szansa

Sobota, 22 stycznia 2022, 13:16
Autor: red
Świdnica: Ostatnia szansa
Fot. Artur Ciachowski
Ostatnie dni naboru tekstów do Świdnickich Recenzji Muzycznych.

Tylko do niedzieli 23 stycznia można wysyłać zgłoszenia do konkursu organizowanego przez Świdnicki Ośrodek Kultury! Trwa 7. edycja Świdnickich Recenzji Muzycznych, w której pula nagród wynosi 1000 zł a wyniki pomogą w budowaniu muzycznego repertuaru ŚOK.

Żeby wziąć udział w konkursie należy napisać recenzję płyty wydanej w Polsce w latach 2020-2021 i wysłać ją na adres recenzje@sok.com.pl. Termin naboru upływa w najbliższą niedzielę a następnie zgłoszonymi tekstami zajmie się jury, które w ciągu tygodnia ogłosi zwycięzców. Szczegóły, w tym regulamin, dostępne są na stronie: www.sok.com.pl/7-recenzje-konkurs/

W poprzednich latach lokalni fani muzyki napisali do konkursu 100 recenzji a ponad 20 opisanych w nich artystów odwiedziło do tej pory Świdnicę, biorąc udział w koncertach i panelach dyskusyjnych. Ich repertuar jest też wykonywany podczas specjalnych koncertów prezentujących świdnickie wokalistki i wokalistów.

Tegoroczną edycję rozpoczął grudniowy koncert Ralpha Kaminskiego, świeżo upieczonego zdobywcy Paszportu Polityki. W styczniu publiczność ponownie wypełniła salę teatralną ŚOK podczas koncertu Kulniewa, Widuto, Wiraszki i Młodzieżowego Domu Kultury. Tydzień później odbył się panel dyskusyjny z udziałem Bovskiej, Petera (Vader) i Słonia prowadzony przez Artura Rawicza, który w kolejnych dniach spotkał się też ze świdnicką młodzieżą, przekazując jej swój dziennikarski warsztat.

Świdnickie Recenzje Muzyczne to szansa na wygranie nagród finansowych, ale też wspólne budowanie repertuaru Świdnickiego Ośrodka Kultury, który w miarę możliwości finansowych i technicznych zaprasza wskazanych artystów. Szczegóły aktualnej i poprzednich edycji na stronie: www.sok.com.pl/recenzje/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group