• Poniedziałek, 14 października 2019
  • Godz. 10:42
  • Imieniny: Bernarda, Dominika, Kaliksta, Liwii
  • Czytających: 774
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Ostre strzelanie Tuszyna i Goli Świdnickiej

Wiadomości: klasa B
Czwartek, 2 maja 2013, 11:56
Aktualizacja: 11:57
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Po dziesięć bramek swoim przeciwnikom zaaplikowały ekipy LKS–u Gola Świdnicka i Victorii Tuszyn w 22. kolejce II grupy klasy B.

22. kolejka klasy B – grupa I
Grom Panków - Spółdzielca Marcinowice 2:3
Wodospad Zastruże - Błyskawica Kalno 5:4
Płomień Dobromierz - Zryw Łażany 3:1
Tęcza Bolesławice - LKS Piotrowice Świdnickie 7:2
Unia Jaroszów - Herbapol Stanowice 4:2
Błękitni Słotwina - Orzeł Witoszów 1:0
WKS Goczałków - Wierzbianka Wierzbna 0:3
Granit Rogoźnica – LKS Wiśniowa 0:3 (wo)

Tabela
1. Tęcza Bolesławice------20 – 53 – 71:29
2. Wierzbianka Wierzbna-20 – 48 – 56:27
3. Unia Jaroszów-----------20 – 47 – 73:23
4. WKS Goczałków---------20 – 37 – 56:29
5. Herbapol Stanowice-----20 – 36 – 49:34
6. Błękitni Słotwina---------20 – 33 – 38:30
7. Spółdzielca Marcinowice-20 – 31 – 47:36
8. LKS Wiśniowa-------------20 – 29 – 51:40
9. Płomień Dobromierz------20 – 26 – 45:43
10. Błyskawica Kalno--------20 – 24 – 50:52
11. Orzeł Witoszów---------20 – 21 – 30:37
12. Zryw Łażany------------20 – 21 – 33:39
13. Wodospad Zastruże----20 – 19 – 31:72
14. LKS Piotrowice Św.------20 – 13 – 29:70
15. Grom Panków------------20 – 13 – 18:64
---
16. Granit Rogoźnica---------20 – 7 – 34:86

Granit Rogoźnica wycofał się z rozgrywek

22. kolejka klasy B – grupa II
Płomień Makowice - Ślężanka Tąpadła 6:1
LKS Gola Świdnicka - Piast Jaźwina 10:0
LKS Gilów - Gryf Burkatów 3:2
Victoria Tuszyn - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 10:2
Klubokawiarnia Roztocznik - Orzeł Piława Dolna 1:0
Kłos Lutomia - Sparta Oleszna 0:2
LKS II Bystrzyca Górna – Sparta Ostroszowice 3:0 (wo)

1. LKS Gola Świdnicka---------20 – 52 – 86:5
2. Klubokawiarnia Roztocznik-20 – 51 – 80:28
3. Płomień Makowice-----------20 – 51 – 85:37
4. Victoria Tuszyn---------------20 – 50 – 74:17
5. Orzeł Piława Dolna----------20 – 45 – 86:30
6. LKS II Bystrzyca Górna-----20 – 34 – 48:39
7. Sparta Oleszna---------------20 – 30 – 56:44
8. Piast Jaźwina-----------------20 – 23 – 37:67
9. Orzeł Przerzeczyn Zdrój----20 – 20 – 36:74
10. Ślężanka Tąpadła-----------20 – 19 – 39:81
11. Gryf Burkatów--------------20 – 17 – 39:60
12. Dąb Mościsko----------------19 – 16 – 39:65
13. LKS Gilów--------------------20 – 14 – 29:56
14. LKS Dobrocin-----------------19 – 13 – 28:63
15. Kłos Lutomia------------------20 – 5 – 16:83
---
16. Sparta Ostroszowice--------20 – 23 – 28:57

Sparta Ostroszowice wycofała się z rozgrywek

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group