Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 538
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ostre strzelanie w Boguszowie–Gorcach?

Wiadomości: piłkarska okręgówka i klasa A
Piątek, 25 marca 2011, 13:10
Aktualizacja: 13:13
Autor: MDvR
Piłkarzom Stali Świdnica po ubiegłotygodniowym zwycięstwie 5:0 ze Zjednoczonymi Żarów, przyjdzie się tym razem zmierzyć na wyjeździe z Pogonią Pieszyce
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Na inaugurację rundy wiosennej piłkarskiej okręgówki ekipa Górnika Boguszów–Gorce przegrała 0:10 w Witkowie z obecnie trzecim w tabeli Gromem. W nadchodzącej kolejce formę dwunastej drużyny w tabeli sprawdzi lider AKS Strzegom. Poniżej komplet spotkań tabele okręgówki i klasy A.

Zestaw par 17. kolejki okręgówki
Juventur Podzamcze Wałbrzych – Zjednoczeni Żarów (26 marca, 16:00)
Nysa Kłodzko – Kryształ Stronie Śląskie (27 marca, 16:00)
Unia Złoty Stok – Sparta Ziębice (27 marca, 16:00)
Iskra Jaszkowa Dolna – Grom Witków (27 marca, 16:00)
Górnik Boguszów – Gorce-AKS Strzegom (27 marca, 16:00)
Pogoń Pieszyce – Stal Świdnica (26 marca, 16:00)
Włókniarz Kudowa Zdrój – Biały Orzeł Mieroszów (27 marca, 16:00)
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Victoria Świebodzice (27 marca, 16:00)

1. AKS – 16 – 40 – 46:19
2. Stal – 16 – 32 – 46:29
3. Grom – 16 – 29 – 44:17
4. Zjednoczeni Ż. – 16 – 28 – 27:21
5. Victoria – 16 – 28 – 40:27
6. Unia – 16 – 27 – 35:22
7. Pogoń – 16 – 22 – 26:27
8. Iskra – 16 – 21 – 21:24
9. Kryształ – 16 – 21 – 26:32
10. Nysa – 16 – 20 – 19:23
11. Biały – 16 – 20 – 25:34
12. Górnik – 16 – 16 – 14:33
13. Podzamcze – 15 – 15 – 26:38
14. Zjednoczeni Ś. – 16 – 15 – 22:36
15. Sparta – 16 – 14 – 17:28
16. Włókniarz – 15 – 7 – 19:43

17. kolejka klasy A
Czarni Wałbrzych – Wenus Nowice
Zagłębie Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice
Granit Roztoka – Karolina Jaworzyna Śląska
Victoria Tuszyn – Podgórze Wałbrzych
Wierzbianka Wierzbna – Zieloni Mrowiny
Cukrownik/Polonia Pszenno – Gwarek Wałbrzych
Koliber Ściechów – Skalnik Czarny Bór
LKS Bystrzyca Górna – Unia Jaroszów

1. LKS – 16 – 33 – 45:22
2. Skalnik – 16 – 33 – 49:25
3. Sudety – 16 – 33 – 42:22
4. Cukrownik – 16 – 32 – 44:20
5. Karolina – 16 – 31 – 54:31
6. Gwarek – 16 – 29 – 33:20
7. Zagłębie – 16 – 29 – 32:19
8. Koliber – 16 – 24 – 36:30
9. Wierzbianka – 16 – 21 – 24:33
10. Unia – 16 – 20 – 35:31
11. Wenus – 16 – 20 – 29:38
12. Czarni – 16 – 17 – 31:39
13. Granit – 16 – 16 – 27:43
14. Podgórze – 16 – 10 – 21:61
15. Zieloni – 16 – 10 – 27:56
16. Victoria – 16 – 9 – 24:63

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 26-03-2011 19:03
Pogoń Pieszyce 1:3 Stal Świdnica; Juvetur Wałbrzych 1:2 Zjednoczeni Żarów

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group