Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 875
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Oświadczenie Polonii Świdnica w sprawie incydentu podczas Silesian Winter Cup

Sobota, 29 grudnia 2012, 21:00
Aktualizacja: 21:02
Autor: MDvR
Świdnica: Oświadczenie Polonii Świdnica w sprawie incydentu podczas Silesian Winter Cup
Fot. archiwum
Znakomitą zabawę podczas pierwszego dnia turnieju piłkarskiego dla dzieci Winter Silesian Cup zepsuła grupa chuliganów, która wtargnęła do hali i starła się z rodzicami zawodników z Wrocławia.

W związku ze skandalicznym zachowaniem grupy chuliganów utożsamiających się z Polonią Świdnica podczas czwartkowego turnieju Silesian Winter Cup odbywającego się w hali na osiedlu Zawiszów, Zarząd Klubu Piłkarskiego Polonia-Sparta Świdnica pragnie przeprosić organizatora, władze Miasta Świdnica, wszystkich kibiców, a przede wszystkim ośmioletnich zawodników i ich rodziców, którzy byli świadkami tak nieprzyjemnego incydentu. Absolutnie nie popieramy agresji na żadnym z obiektów sportowych, a także poza nim skierowanej do zawodników, czy sympatyków drużyny przeciwnej, w szczególności jeśli chodzi o rozgrywki z udziałem tak młodych adeptów futbolu. Głęboko wierzymy, że ci młodzi piłkarze nie spotkają się już w przyszłości z takim zachowaniem.

Zarząd Klubu Piłkarskiego Polonia-Sparta Świdnica, a także Nieformalne Stowarzyszenie Kibiców Polonii Świdnica, które wspiera Nasz Klub pragną poinformować, że nie mają nic wspólnego z czwartkowym incydentem. Prosimy, aby nie kojarzyć Klubu, a także prawdziwych kibiców Polonii Świdnica z chuliganami, którzy zakłócili przebieg turnieju Silesian Winter Cup.

(Polonia Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group