Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 680
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Komorów/Wiśniowa: OSY powstaną w dwóch sołectwach

Poniedziałek, 17 czerwca 2019, 15:41
Aktualizacja: Piątek, 21 czerwca 2019, 10:01
Autor: red
Komorów/Wiśniowa: OSY powstaną w dwóch sołectwach
Fot. organizatorzy
W Komorowie i w Wiśniowej powstaną otwarte strefy aktywności, potocznie nazywane OSA. Na realizację inwestycji władze gminy pozyskały 75 tys. zł. dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Celem Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym jest budowa ogólnodostępnych, bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjnych, które mają szansę stać się miejscem pierwszej aktywności fizycznej dla dzieci, dorosłych oraz osób starszych, które podniosą w sposób znaczący estetykę przestrzeni publicznej i poprawią jakość życia mieszkańców danego obszaru.

OSA w miejscowości Komorów będzie obejmować: montaż urządzeń siłowych (7 szt.), montaż gier: szachy/warcaby, chińczyk, montaż ławek (4 szt.), kubłów na śmieci (2 szt.) i stojaka na rowery, wykonanie nasadzeń. OSA wykonana zostanie na terenie trawiastym, który jest dopuszczalnym podłożem dla urządzeń siłowych, co powoduje brak konieczności wykonania stref bezpieczeństwa ze żwiru płukanego.

OSA w miejscowości Wiśniowa będzie obejmować: montaż urządzeń siłowych (7 szt.), montaż zabawowych urządzeń sprawnościowych wraz z wykonaniem stref bezpieczeństwa ze żwiru płukanego, montaż gier: szachy/warcaby, chińczyk, montaż ławek (7 szt.), kubłów na śmieci (6 szt.) i stojaka na rowery, wykonanie nasadzeń oraz bezpiecznego ogrodzenia terenu wraz z bramą wjazdową oraz furtkami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group