Środa, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 538
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Otwarcie placu

Wiadomości: Strzegom
Poniedziałek, 9 marca 2020, 11:58
Aktualizacja: 11:59
Autor: red
Fot. UM Strzegom
6 marca 2020 r. to dzień uroczystego otwarcia placu zabaw przy Al. Wojska Polskiego 16 w Strzegomiu. Fundatorem tego projektu jest firma "PEPCO", zaś beneficjentem Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu.

Plac zabaw kosztował 10.000 zł. Przeznaczony jest dla dzieci młodszych i starszych. Na jego wyposażenie składają się dwa drewniane domki ze ścianami wspinaczkowymi, pomostem, kratownicą, liną oraz huśtawkami. Wdzięczni rodzice przygotowali dekorację placu. Dyrektor placówki Małgorzata Zaremba powitała serdecznie wszystkich przybyłych gości. W uroczystości otwarcia i przecięcia wstęgi wzięła udział kierownik Edyta Szczepanowska wraz z Katarzyną Pietruszką, pracownicą sklepu "PEPCO" w Strzegomiu.

Obie panie otrzymały symboliczne serduszka z podziękowaniami, wykonane przez uczniów, a Rada Rodziców ufundowała bukiet kwiatów. To niezwykłe, że panie pracujące w tym sklepie znajdują czas nie tylko na pracę i obowiązki rodzinne, ale także na pomaganie tym, którzy tej pomocy i wsparcia potrzebują. To dzięki ich pomysłowości, otwartym sercom i wrażliwości opracowany i zrealizowany został kolejny już projekt służący dzieciom i młodzieży specjalnej troski. Poprzednie projekty to: zakup tablicy multimedialnej, dofinansowanie wycieczek szkolnych do Karpacza i okolic oraz liczne darowizny w postaci zabawek, odzieży i sprzętu AGD. Wszystkie te miłe chwile zostały uwiecznione w okolicznościowym albumie w postaci portfolio.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group