Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1324
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Otwierają skate park

Czwartek, 20 kwietnia 2023, 7:45
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Otwierają skate park
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Pokazy jazdy na deskorolce, rowerowy tor przeszkód, losowanie atrakcyjnych nagród i mnóstwo dobrej zabawy – w sobotę, 22 kwietnia o godz. 14.00 odbędzie się oficjalne otwarcie Gminnego Centrum Rekreacji przy żwirowni w Jaworzynie Śląskiej. Skate park, siłownia zewnętrzna, plac do ćwiczeń sprawnościowych, ścieżka zdrowia – to tylko część atrakcji, jakie czekają na mieszkańców na terenie kompleksu.

W ramach zadania powstał skate park, nieogrodzona siłownia zewnętrzna, ogrodzony plac z urządzeniami do ćwiczeń, częściowo ogrodzony plac o nawierzchni piaskowej i trawiastej z urządzeniami do ćwiczeń sprawnościowych z ławkami, plac postojowy, leśna ścieżka zdrowia z 10 urządzeniami do ćwiczeń sprawnościowych. Ustawiono ławki i kosze na śmieci. Wykonano nowe oświetlenie. Zamontowano monitoring. – Urządzenia zostały rekreacyjno-sportowe dobrano tak, by służyły mieszkańców wszystkich grup wiekowych, począwszy od najmłodszych, po seniorów włącznie. Jestem przekonany, że będzie to doskonałe miejsce rekreacji w naszej gminie – mówi burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz.

Koszt inwestycji wyniósł 3 miliony 254 tys. zł. Zadanie dofinansowane zostało w ramach Programu Sportowa Polska Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej Edycja 2022 oraz Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

W sobotę, 22 kwietnia zapraszamy mieszkańców na uroczyste otwarcie obiektu. O godz. 14.00 odbędzie się pokaz wyczynowy jazdy na deskorolce. Sekcja kolarska Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Jaworzynie Śląskiej wyeksponuje rowerowy tor przeszkód. Po pokazie uczestnicy wydarzenia wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród: wyczynowych hulajnóg, voucherów do wykorzystania w restauracji Magnolia Rast, gadżetów gminy Jaworzyna Śląska. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu nagród jest pobranie numerka i wrzucenie go do urny. Wydawanie numerków odbywać się będzie od godz. 13.30, losowanie nagród - po otwarciu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group