Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 1289
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Otylia w Świebodzicach

Wtorek, 15 września 2020, 9:01
Aktualizacja: 9:02
Autor: red
Świebodzice: Otylia w Świebodzicach
Fot. UM Świebodzice
13 sierpnia (niedziela) w Wodnym Centrum Rekreacji oraz hali OSiR odbyły się warsztaty pływackie Otylia Swim Tour z mistrzynią olimpijską, znakomitą pływaczką Otylią Jędrzejczak.

W ramach Otylia Swim Tour 100 dzieci w wieku od 9-15 zdobywało wiedzę w różnego rodzaju warsztatach. Zakres obejmował m.in. upowszechnienie zasad kompleksowych zajęć dla młodych adeptów pływania, upowszechnianie technik motywowania oraz zasad zdrowego żywienia młodzieży, instruktaż pod kątem poprawy elementów technicznych (zajęcia w wodzie i w hali).
Zajęcia były prowadzone także przez 20 wykwalifikowanych trenerów i instruktorów oraz wykładowców z zakresu psychologii i dietetyki. W warsztatach wzięli udział również trenerzy KS Rekin oraz opiekunowie.

Impreza swoim klimatem i tematyką doskonale wpisała się w rok jubileuszowy 15-lecia istnienia świebodzickiego Klubu Sportowego Rekin.

Uczestników Otylia Swim Tour powitała Barbara Kościelniak prezes Klubu KS Rekin, podkreślając wielkie zaangażowanie i starania burmistrza miasta Pawła Ozgi w organizację wydarzenia, dziękując za bardzo dobrą współpracę z samorządem. Podziękowania złożył również skarbnik Klubu Andrzej Jachym.

Burmistrz Miasta Paweł Ozga, skierował słowa uznania dla zarządu klubu i podopiecznych, podkreślił, że ich praca jest pełna zapału, zaangażowania, które na przestrzeni wielu lat owocuje wspaniałymi wynikami sportowymi. Burmistrz Miasta mówił również, jak bardzo dumny jest z tego, że KS Rekin funkcjonuje z wielkim powodzeniem w naszym mieście. Szczególne słowa uznania skierował do Pani Barbary Kościelniak, prezes Zarządu, która z miłością, uśmiechem zaangażowana jest w działalność Klubu. Bardzo dziękował wszystkim zawodnikom Klubu, za wielkie sukcesy sportowe, które odnoszą na arenie krajowej i międzynarodowej. W wydarzeniu udział wziął także zastępca burmistrza miasta Tobiasz Wysoczański oraz prezes OSiR Świebodzice Spółka z o.o. Mariusz Gawlik.

Impreza ta spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez dzieci oraz trenerów, było dla nas zaszczytem gościć w mieście znakomitą pływaczkę Otylię Jędrzejczak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group