Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 993
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dziadowa Kłoda: Owocny start świdniczan w Dziadowej Kłodzie

Wtorek, 19 marca 2013, 17:33
Aktualizacja: 17:35
Autor: MDvR
Dziadowa Kłoda: Owocny start świdniczan w Dziadowej Kłodzie
Fot. użyczone
Z workiem medali z Dziadowej Kłody wrócili pięściarze Boks Polonii Świdnica. Podczas Mistrzostw Dolnego Śląska juniorów i kadetów w boksie podopieczni Mariusza Kuca wywalczyli aż dziewięć medali.

Złote medale zdobyli: Kasia Major, Paulina Cis, Mateusz Lewandowski, Michał Surowiec. Srebrny medal: Klaudia Markocka. Medale brązowe: Mateusz Nowak, Damian Koziorowski, Marcin Ćwiek oraz Bartek Szubart.

- Zadowolenie i duma! Pozostaje jednak pewien niesmak. Sposób sędziowania. Spuśćmy kurtynę milczenia nad tym, co ci panowie, często nie mający nic wspólnego z boksem, w białych mundurkach robią! Całkowita bezkarność, organizacja bez żadnego nadzoru! Jak się nie znają na boksie, to niech chociaż nie przeszkadzają i nie wypaczają osobowości młodych sportowców, których uczymy od młodego zasad fair-play. Żałosne. Boks to chyba jedyna dyscyplina sportu w Polsce, gdzie nie ma żadnego nadzoru nad praca sędziów! Czas z tym skończyć. Pozdrawiam prawdziwych sędziów – powiedział Mariusz Kuc, trener Boksu Polonia Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group