Czwartek, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 1231
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Paczki dla bezdomnych

Sobota, 25 grudnia 2021, 7:40
Autor: red
Żarów: Paczki dla bezdomnych
Fot. UM Żarów
Czas poprzedzający Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim czas, w którym bardziej otwieramy się na drugiego człowieka.

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia dla osób samotnych i potrzebujących będą po raz kolejny inne niż zazwyczaj, ze względu na trwającą epidemię koronawirusa.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia burmistrz Leszek Michalak oraz kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Małgorzata Siemińska przygotowali świąteczne paczki dla Sybiraków, osób samotnych i bezdomnych.

- W tych trudnych czasach, kiedy sytuacja epidemiologiczna ogranicza kontakty z bliskimi, powinniśmy jeszcze mocniej wspierać się nawzajem. Dlatego nie zapominamy o samotnych i potrzebujących mieszkańcach naszej gminy. Każdego roku świąteczne paczki przekazujemy mieszkańcom na tradycyjnej wigilii, jednak ze względu na obostrzenia, nie mogliśmy spotkać się w tak dużym gronie. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, osobiście przekazaliśmy świąteczne paczki wszystkim potrzebującym. Odwiedziliśmy także Sybiraków, do których również trafiły bożonarodzeniowe prezenty – mówi Małgorzata Siemińska kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group