Czwartek, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 907
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Paczki dla Borysławia

Sobota, 20 listopada 2021, 10:17
Autor: JAZ
Wałbrzych: Paczki dla Borysławia
Fot. organizatorzy
Miasto Wałbrzych zachęca do kolejnej akcji organizacji paczek świątecznych dla dzieci mieszkających w partnerskim mieście Borysław.
- Dziś rusza akcja organizacji paczek świątecznych dla dzieci z polskiej szkoły w naszym mieście partnerskim Borysław. Jest to wieloletnia tradycja naszego miasta. W inicjatywę włączył się w tym roku market BI1 Wałbrzych, który przygotował paczki o wartości 50 zł. Można je kupić tu na miejscu sklepie - mówią organizatorzy.

W akcję zaangażowały się także Faurecia, Mando, TR Polska oraz FanLogic. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału i zakupu świątecznych prezentów. Wynikiem akcji mają być prezenty dla polskich dzieci ze szkoły w Borysławie, o czym podkreślał prezydent, jak i pozostali goście konferencji.

- Ruszamy z akcją "Paczka dla Borysławia"! Wałbrzych szykuje prezenty świąteczne dla dzieci z polskiej szkoły w naszym partnerskim mieście – Borysławiu (Ukraina). W przygotowaniu paczek pomaga nam Hipermarket bi1 Wałbrzych. W każdej z paczek znajdą się słodycze oraz materiały szkolne o łącznej wartości 50 zł. Zachęcam wszystkich do wsparcia akcji i zakupu paczek zarówno podczas specjalnych akcji zorganizowanych w dniach 26-27 listopada oraz 3-4 grudnia jak i w każdy inny dzień. Bardzo dziękuję firmom Faurecia, Mando, TR Polska oraz FanLogic za wsparcie naszej inicjatywy - mówi prezydent.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group