Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 910
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Pamiątki turystyczne do nabycia

Czwartek, 23 listopada 2017, 9:17
Autor: red
Dobromierz: Pamiątki turystyczne do nabycia
Fot. UG Dobromierz
Każdy turysta, który odwiedza gminę Dobromierz, może nabyć wiele atrakcyjnych pamiątek, które będą potwierdzeniem jego pobytu w naszej Małej Ojczyźnie.

Gminny historyk, właściciel wieży widokowej w Bronówku – Edward Hałdaś (tel. 602 784 353), dysponuje szeregiem atrakcyjnych gadżetów.

Są to między innymi naklejki Wander Card, które kolekcjonuje się w specjalnym, oryginalnym wycieczkowym albumie oraz Znaczki Turystyczne czyli okrągłe, drewniane krążki o średnicy 60 mm i grubości 8-10 mm, posiadające metalowe oczko do zawieszenia. Awers i rewers przeważnie jest taki sam. Znaczek Turystyczny jest pamiątką z naturalnego materiału - drewna, bez użycia barwników, farb, lakierów, jest w 100 % ekologiczny.

Składa się z trzech elementów: samego znaczka, karteczki i naklejki. Stanowi wyjątkową propozycję dla kolekcjonerów, w porównaniu z innymi w większości prefabrykowanymi materiałami. Produkowany jest ręcznie, każda sztuka jest wyjątkowa. Grafika jest swego rodzaju dziełem sztuki, wypalana w wysokiej temperaturze przy pomocy metalowej, grawerowanej matrycy. Poprzez silny nacisk matryca wypala w drewnie plastyczny wizerunek, który jest bardzo trwały i odczuwalny także przy dotyku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group