Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 761
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Pamiątkowe płyty dla mistrza

Wtorek, 6 września 2022, 13:13
Aktualizacja: 13:14
Autor: red
Żarów: Pamiątkowe płyty dla mistrza
Fot. UM Żarów
Szykujemy niespodziankę dla Pawła Fajdka! Chcemy uhonorować Naszego Mistrza Świata, jak na prawdziwego Mistrza przystało.

Niebawem na terenie naszego miasta zainstalowane zostaną okolicznościowe płyty z odciśniętą dłonią Pawła Fajdka, jego autografem oraz wygrawerowanymi datami mistrzostw, w których wziął udział i zdobył miejsca na podium. Piękne okolicznościowe płyty, które wykonała i przekazała firma Colorobbia Polska z Żarowskiej Podstrefy Ekonomicznej są już gotowe. Kilka dni temu, prezes zarządu firmy Colorobbia Polska Alessandro Catani przekazał pamiątkowe płyty na ręce burmistrza Leszka Michalaka.

- Jako firma chcemy być jak najbliżej społeczności żarowskiej i stąd taki mały gest z naszej strony i ukłon dla Mistrza Pawła Fajdka. Mamy nadzieję, że będzie to pamiątka, która przetrwa lata. Chcielibyśmy współpracować zarówno z Urzędem Miejskim w Żarowie, jak i lokalnymi instytucjami, które pozwalają młodym osobom się rozwijać. Jest nam bardzo miło, że nasza firma ulokowana jest właśnie w takim miejscu, na terenie gminy Żarów. I cieszymy się, że w naszej gminie jest tylu utalentowanych sportowców, śledzimy ich sukcesy, kariery i ścieżki rozwoju – mówiła Anna Pluta członek zarządu Colorobbia Polska.

Spotkanie w firmie Colorobbia Polska, w którym uczestniczyli burmistrz Leszek Michalak oraz sekretarz gminy Żarów Sylwia Pawlik było także okazją do podsumowania wspólnych projektów.

- Z wielką przyjemnością, wspólnie z Panią sekretarz, odbieramy pamiątkowe płyty z wygrawerowanymi sukcesami Pawła Fajdka naszego mieszkańca i dumy naszej gminy. Dziękujemy firmie Colorobbia Polska z Żarowa za wykonanie tak pięknych i ozdobnych płytek. To był nasz wspólny pomysł, aby uhonorować naszego Mistrza. Okolicznościowe płyty zostaną zainstalowane na terenie naszego miasta – dziękował przedstawicielom firmy Colorobbia Polska burmistrz Leszek Michalak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group