Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1290
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Pani Minister Anna Zalewska wręczyła decyzje

Sobota, 7 maja 2016, 8:54
Autor: opr. red.
Jaworzyna Śląska: Pani Minister Anna Zalewska wręczyła decyzje
Fot. www.jaworzyna.net
Pierwsza część decyzji w sprawie wsparcia rodzin w wychowywaniu dzieci (świadczenie 500 zł.) została już wydana. Miłą niespodziankę rodzicom sprawiła Pani Minister Edukacji Narodowej – Anna Zalewska, która w dniu dzisiejszym, w siedzibie naszego Ośrodka, wręczyła pierwsze decyzje kilkorgu rodzicom.

Dzieci, które przybyły ze swoimi mamami otrzymały natomiast niespodzianki w postaci „pluszaków”. Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz podkreślił, że w gminie wdrożenie programu przebiegło sprawnie, co jest zasługą pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej i za co serdecznie Im podziękował. Podziękował również za wizytę Pani Minister.

Po wręczeniu decyzji był czas na krótką rozmowę z Panią Minister przy kawie, herbacie i pysznym cieście z jaworzyńskiej cukierni.

W gminie dotychczas złożonych zostało 497 wniosków (w tym 90 drogą elektroniczną) i dotyczą one 825 dzieci. Wydanych zostało już 50 pierwszych decyzji na łączną kwotę 65,000 zł. Kolejne wypłaty na konta będą realizowane co 2-3 dni, począwszy od najbliższego poniedziałku (dla osób, którym zostaną dostarczone decyzje). Wypłaty dla świadczeniobiorców, którzy chcą otrzymywać zasiłki w kasie będą wypłacane 20-tego każdego miesiąca poczynając od maja.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group