Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 524
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Parking do remontu

Czwartek, 3 grudnia 2015, 8:51
Autor: opr.red.
Żarów: Parking do remontu
Fot. www.um.zarow.pl
Tuż przy ośrodku zdrowia przy ulicy Krasińskiego w Żarowie powstaje nowy parking. Prace remontowe właśnie się rozpoczęły i obejmować będą również przebudowę głównego wjazdu. Wraz z budową nowego parkingu zburzony zostanie także stary murek, który już od dawna straszył swoim wyglądem.

Remont parkingu pochłonie prawie 45 tysięcy złotych wydatkowanych z budżetu gminy Żarów. - Mieszkańcy narzekali na brak miejsc parkingowych przy ul. Krasińskiego w Żarowie, gdzie znajduje się ośrodek zdrowia Pemed. Problemem był nie tylko brak miejsc parkingowych, ale również kiepski dojazd do samej przychodni. Dlatego wraz z remontem parkingu zostanie przebudowany także sam dojazd. Nowa nawierzchnia z kostki betonowej zostanie wyłożona na długości 310 metrów kwadratowych powierzchni.

Położone zostaną również nowe krawężniki, a całość zamkniemy obrzeżem betonowym. Wśród nowych miejsc, które powstaną na parkingu nie zabraknie również miejsc dla osób niepełnosprawnych - mówi Tomasz Kuska Inspektor ds. gospodarki komunalnej z Referatu Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Nowy parking ma być gotowy do połowy grudnia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group