Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 884
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pasieczna: Pasieczna ze świetlicą

Wtorek, 12 grudnia 2023, 7:10
Aktualizacja: 10:11
Autor: red
Pasieczna: Pasieczna ze świetlicą
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Zyskali nowoczesne, w pełni wyposażone miejsce, które będzie służyć integracji mieszkańców – w niedzielę, 10 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie świetlicy w Pasiecznej.

W otwarciu wzięli udział burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz, zastępca burmistrza Justyna Chrebela, była radna Elżbieta Milańczyk, sołtys Pasiecznej Andrzej Samek oraz mieszkańcy sołectwa. Nie zabrakło prezentów, życzeń i dobrej zabawy. W tym dniu szczególnie na najmłodszych czekała niespodzianka – odwiedziny świętego Mikołaja.

Prace remontowe zakończyły się na koniec listopada. Remont swoim zakresem objął salę główną, pomieszczenia sanitarne, kuchenne, antresolę. Wykonano nowe podłogi, sufity podwieszane, ogrzewanie budynku, wyremontowano łazienki. Największej modernizacji poddano pomieszczenie kuchenne, które zyskało większą powierzchnię. Wykonano również przyłącze wodociągowe i kanalizację sanitarną.

Wartość prac to 1 milion 160 tys. złotych.

Zadanie realizowano jest w ramach projektu: „Budowa/Modernizacja Centrów Integracji Aktywności Społecznej (CIAS) na obszarach wiejskich w gminie Jaworzyna Śląska” finansowanego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych oraz Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych i konkursu „rosnąca odporność”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group