Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 898
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Pasmo sukcesów pięściarzy ze Świdnicy!

Niedziela, 15 marca 2015, 21:04
Aktualizacja: 21:07
Autor: MDvR
Kraj: Pasmo sukcesów pięściarzy ze Świdnicy!
Fot. użyczone
Szeregi Boks Polonia Świdnica zostały zaatakowane przez wirus grypy. Mimo to nasze zawodniczki, które ostały się przy zdrowiu, znakomicie spisały się na zakończonych niedawno (28.02 – 01.03) Mistrzostwach Dolnego Śląska i Opolszczyzny w boksie. Medal brązowy zdobyła Kinga Czech, medale srebrne stały się udziałem Anny Ghulyan oraz Angeliki Bernatowicz. Jessica Sionko sięgnęła po medal z najcenniejszego kruszcu.
Zawodniczki nie poprzestały na tych dokonaniach i postanowiły mocno zawalczyć dalej!

W dniach 5-8 marca w Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski juniorek w boksie. Boks Polonia Świdnica reprezentowały dwie zawodniczki: Angelika Bernatowicz oraz Jessica Sionko. Dziewczyny po sukcesach na Mistrzostwach Dolnego Śląska pojechały walczyć na arenie krajowej. Angelika mimo swojej dzielnej postawy odpadła w eliminacjach, natomiast Jessica spisała się bardzo dobrze i zdobyła 3. miejsce i brązowy medal Mistrzostw Polski.

Po sukcesach na Mistrzostwach Dolnego Śląska i Opolszczyzny kobiet w boksie oraz medalu na Mistrzostwach Polski juniorek, przyszedł czas na chłopców! Zakończyły się właśnie Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie kadetów i juniorów w Chojnowie (13-15 marca). Boks Polonia Świdnica​ reprezentowało ośmiu chłopców. Zdobyliśmy trzy brązowe medale, jeden srebrny i dwa złote! Medale brązowe: Arek Kriebel​, Krzysiek Fąfara​,
Durzyński Oskar. Medal srebrny stał się udziałem Mateusza Lewandowski​ego. Natomiast dwa złote krążki wywalczyli: Kamil Skowroński​ i Wojtek Pudłowski​. Wojtek został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii kadet! Nasz klub Boks Polonia Świdnica​ zajął zaszczytne 3 miejsce wśród 18 klubów z całego Dolnego Śląska. Gratuluję moim zawodniczkom i zawodnikom. Pozdrawiamy kibiców! W zawodach uczestniczyliśmy dzięki wsparciu Miasta Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group