Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 1065
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Patrolują kąpieliska

Środa, 12 lipca 2023, 7:17
Aktualizacja: 9:18
Autor: red
REGION: Patrolują kąpieliska
Fot. KPP Świdnica
Piękna pogoda, wysokie temperatury, czas wakacji i urlopów – wszystko to sprzyja spędzaniu wolnego czasu nad wodą, a tu nie możemy zapominać o bezpieczeństwie. Już od pierwszych dni wakacji, świdniccy policjanci podejmują m.in. działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w rejonie akwenów wodnych na terenie powiatu świdnickiego.

Głównym celem wszystkich podejmowanych w tym zakresie działań jest propagowanie właściwych zachowań nad wodą, przestrzegania zasad bezpiecznej kąpieli, uprawiania sportów wodnych czy wędkowania. Tego typu akcje ściśle związane są z kolejną już edycją ogólnopolskiej akcji informacyjno–edukacyjną pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

We wtorek 11 lipca w rejonie zbiornika wodnego na terenie Dobromierza można było spotkać niecodzienny patrol. Wspólnie służbę pełnili bowiem policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach oraz funkcjonariusze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzicach, Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Dobromierz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group