Czytających: 1413

Jaworzyna Śląska: Pędzące Osiołki wygrywają w meczu na szczycie

Niedziela, 19 grudnia 2010, 16:56
Aktualizacja: 18:38
Pędzące Osiołki po zwycięstwie 20:9 nad aktualnym mistrzem Docenianymi Inaczej umocnił się na pierwszej pozycji w tabeli. Poniżej komplet wyników i aktualna tabela Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej.

W meczu na szczycie po pierwszej w miarę wyrównanej połowie Osiołki schodziły na przerwę z dwubramkową przewagą. Mistrzowie mimo osłabienia w 17min. po żółtej, a za chwilę czerwonej kartce Patryka Krzeczownika (kara 1 meczu) zdołali wyrównać na 4:4 za sprawą Ptaka, jednak to ostatnie słowo należało do Osiołków, którzy w 19 i 20 min. zdobyli kolejne 2 bramki autorstwa Krawczyka. Po zmianie stron Osiołki powoli odskoczyły rywalom, osłabieni Doceniani nie mając nikogo na ławce rezerwowych nie byli w stanie nawiązać wyrównanej walki i ostatecznie przegrali 9:20. W 38min. Ptak nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego, rzucił w jego kierunku obraźliwe słowa, za co ujrzał czerwony kartonik. Teraz czeka go pauza, która trwać będzie dwa spotkania.

W pozostałych meczach: Glob Max gładko pokonał Ziomali 12:5. Ziomale w trzecim meczu z rzędu prowadzili 2:0 i po raz kolejny przegrali, w drugiej połowie zdobyli tylko jedną bramkę przy dziesięciu trafieniach rywali i ostatecznie schodzili z boiska pokonani przegrywając wysoko 5:12.Uhachani zostali rozgromieni przez Car Valet Jaroszów 6:20, siedem trafień zanotował Kołkowski. XXL Bolesławice choć prowadził 1:0 po strzale Koblowskiego, to przegrał z Gimnazjum Senior 5:8. Cztery bramki w tym meczu zdobył zawodnik kolejki Marcin Jędras.

Pod nieobecność Grzegorz Borowego zmieniła się klasyfikacja strzelców, bowiem Mateusz Ptak zdobył 6 bramek i teraz to on prowadzi z dorobkiem 58 trafień. Następna kolejka rozegrana zostanie już w najbliższy czwartek 23 grudnia.