Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 937
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Pełcznica na ostatki

Piątek, 30 listopada 2012, 0:10
Aktualizacja: 0:10
Autor: red.
Świebodzice: Pełcznica na ostatki
Fot. archiwum
Spotkanie z mieszkańcami tej dzielnicy zakończyło cykl spotkań w ramach akcji „Mieszkańcy pytają, burmistrz odpowiada”. Rozmowa o sprawach miasta i najważniejszych problemach odbyła się w środowe popołudnie, 28 listopada, w holu Szkoły Podstawowej nr 4.

Na pytania mieszkańców odpowiadał burmistrz Bogdan Kożuchowicz, a także uczestniczący w spotkaniu radni: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Zdzisław Pantal, Elżbieta Horodecka, Leszek Gucwa, Jan Klepiec i Dariusz Skalny.

Tak jak na poprzednich spotkaniach, poruszane przez świebodziczan problemy miały bardzo zróżnicowany charakter – od tych typowo indywidualnych, jak budowa garażu po sprawy ważne dla większej grupy – np. remont chodnika na ul. Mikulicza, remont dróg i chodników na osiedlu Wilcza Góra. Jedna z mieszkanek zgłosiła problem związany z bezpieczeństwem dzieci, idących ulicą Kasztanową do szkoły. Odbywa się tam spory ruch, a mimo ostrego zakrętu samochody nie zwalniają i rodzice obawiają się, że kiedyś dojdzie do tragedii. Proponowano zamontowanie progów spowalniających i dodatkowe oznakowanie pionowe i poziome.

- Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w organizowanych spotkaniach, dziękuję za Państwa zainteresowanie, sugestie, uwagi. Pragnę tylko podkreślić, że zawsze mogą Państwo zwracać się ze swoimi sprawami bezpośrednio do radnych lub do mnie – komentuje burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Przypominamy, że burmistrz spotyka się z mieszkańcami w każdy wtorek podczas przyjęć w ratuszu, swoje dyżury pełnią także radni miejscy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group