Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 926
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Kraj: Perfekcyjna Pani Domu: Brzeg kontra Świdnica

Czwartek, 20 listopada 2014, 12:20
Aktualizacja: 13:15
Autor: red.
Świdnica/Kraj: Perfekcyjna Pani Domu: Brzeg kontra Świdnica
Fot. użyczone
Duże rodziny, kochający się domownicy, zapracowani mężowie i pełne poświęcenia żony, które dla domu zrezygnowały ze swoich karier zawodowych. Regułą już jest, że bohaterki programu łączy dużo. I tym razem profil rodziny i ich problemy są podobne, na dodatek kobiety są równolatkami. Czy to oznacza, że Perfekcyjna Pani Domu może postawić w obu przypadkach jednakową diagnozę? Jeśli te same zmiany zadziałają w obu przypadkach, to czemu nie? Po raz ostatni w tej serii najczystszego programu TVN, wzywamy na pomoc Małgosię Rozenek! W najbliższym odcinku programu jedną z uczestniczek będzie mieszkanka Świdnicy.

O pierwszej uczestniczce ostatniego odcinka sezonu można powiedzieć, że ma dwie twarze. Za dnia pełni obowiązki kury domowej, ale gdy przychodzi weekend i zapada zmrok, zamienia się w istną gwiazdę rocka! Gdyby Magda mogła rzucić wszystko dla swojego zespołu rockowego, z pewnością by to zrobiła i pojechała w niekończącą się trasę koncertową. Za dnia jednak, wokalistka ze Świdnicy zajmuje się trójką rozbrykanych dzieci i czeka na męża, który jakby zapominał, że oprócz pracy, ma też rodzinę. Dzieciaki są już duże, ale żadne nie kwapi się do pomocy mamie w domu. Na męża nie ma co liczyć, bo przecież nie ma go prawie w domu. Co robić, jak poradzić sobie z tym problemem?

Kamila pochodzi z Brzegu i ma również 29 lat. Kilkanaście lat temu jej rodzice wyjechali do pracy w Niemczech. Niestety w przeciwieństwie do swoich sióstr, Kamila nie potrafiła odnaleźć się w obcym kraju i żyć w duchu niemieckiego „ordnungu”. Kiedy tylko urodziła drugie dziecko, wraz z mężem wróciła do Polski. Budowanie wszystkiego od nowa, nie jest jednak takie proste jakby się wydawało. Może to brak wsparcia ze strony rodziny i brak odpowiednich wzorców, są powodem narastającego chaosu?

Jak zwykle potrzebna jest pomoc eksperta. Małgosia Rozenek jak zwykle jedzie z pomocą, do domów naszych uczestniczek, by zaradzić wszelkim problemom. Po raz ostatni w tej serii programu, powołujemy Perfekcyjną Panią Domu do działania! Koniecznie obejrzyjcie trzynasty odcinek programu, który na antenie stacji TVN już 24 listopada, o godzinie 22:30.

(Informacja prasowa - Perfekcyjna Pani Domu)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group