Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 610
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pewne zwycięstwo Cukrownika na koniec piłkarskiego roku

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 26 listopada 2012, 20:24
Aktualizacja: 20:25
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Udanie zakończyli tegoroczną walkę o ligowe punkty zawodnicy Cukrownika Pszenno, którzy pokonali w zaległej 12. kolejce grupy I klasy A Górnik Boguszów–Gorce 4:1.

Zaległa 12. kolejka grupy I klasy A
Biały Orzeł Mieroszów - Czarni Wałbrzych 0:1
Cukrownik Pszenno - Górnik Boguszów-Gorce 4:1
Nysa Kłaczyna - Zagłębie Wałbrzych 0:1
Zdrój Jedlina Zdrój - Rawa Boleścin 7:0
Victoria II Świebodzice - Granit Roztoka 2:4
Sudety Dziećmorowice - Włókniarz Głuszyca 3:3
Gwarek Wałbrzych - Zieloni Mrowiny 6:0
Skalnik Czarny Bór - Wenus Nowice 4:3

Tabela grupy I klasy A
1. Cukrownik---------15 – 35 – 48:19

2. Skalnik-------------15 – 34 – 27:16
3. Gwarek-------------15 – 33 – 42:18
4. Granit--------------15 – 29 – 38:26
5. Czarni--------------15 – 25 – 34:35
6. Włókniarz---------15 – 23 – 38:25
7. Zdrój---------------15 – 23 – 33:22
8. Sudety-------------15 – 22 – 36:29
9. Rawa---------------15 – 20 – 38:44
10. Górnik------------15 – 20 – 23:21
11. Biały Orzeł-------15 – 18 – 20:26
12. Zieloni------------15 – 16 – 26:37
13. Nysa---------------15 – 14 – 21:42
14. Zagłębie-----------15 – 9 – 18:31
15. Victoria II---------15 – 8 – 15:45
16. Wenus-------------15 – 8 – 22:41

Zaległa 12. kolejka grupy II klasy A
Ślęża Ciepłowody - Lechia II Dzierżoniów 1:1
Koliber Uciechów - Wieża Rudnica 0:3
Zgoda Grodziszcze - Orzeł Mąkolno 1:3
Błękitni Niedźwiedź - Delta Słupice 2:5
Boxmet Piskorzów - Czarni Sieniawka 1:0
Niemczanka Niemcza - Polonia Ząbkowice Śląskie 3:2
Błękitni Owiesno - Sparta Ziębice 2:7
Zieloni Łagiewniki - Skałki Stolec 2:1

Tabela grupy II klasy A
1. Skałki------------15 – 38 – 51:6

2. Sparta------------15 – 35 – 64:16
3. Polonia-----------15 – 31 – 44:17
4. Lechia II---------15 – 31 – 67:34
5. Niemczanka-----15 – 29 – 42:22
6. Zieloni------------15 – 24 – 33:34
7. Boxmet-----------15 – 20 – 20:37
8. Orzeł--------------15 – 19 – 26:51
9. Wieża-------------15 – 19 – 2:45
10. Koliber----------15 – 18 – 29:30
11. Delta-------------15 – 17 – 34:45
12. Zgoda------------15 – 15 – 32:34
13. Ślęża-------------15 – 15 – 19:32
14. Czarni------------15 – 15 – 17:31
15. Błękitni O-------15 – 13 – 20:42
16. Błękitni N-------15 – 3 – 20:64

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group