Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 607
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Photo Day w Żarowie

Wtorek, 17 sierpnia 2021, 7:48
Aktualizacja: 8:49
Autor: red
Żarów: Photo Day w Żarowie
Fot. organizatorzy
Warsztaty fotograficzne, happening w wykonaniu Teatru Bezdomnego, Galeria Bezdomna, a na deser muzyczny set w wykonaniu Dariusza Mizidar Miziarskiego. Tak zapowiada się żarowski PHOTO DAY czyli Światowy Dzień Fotografii.

19 sierpnia, godzina 19.00 park miejski w Żarowie

happening w wykonaniu aktorów Teatr Bezdomny

20 sierpnia, godzina 17.00 park miejski w Żarowie

warsztaty fotografii otworkowej - ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.

Uczestnicy poznają na czym polega i jak działa kamera otworkowa, własnoręcznie zbudują aparat , zrobią nim zdjęcia i wywołają je w ciemni fotograficznej.

Warsztaty adresowane są do wszystkich zainteresowanych fotografią otworkową i nie wymagają wiedzy i praktyki fotograficznej. Udział w zajęciach jest bezpłatny a mogą w nich wziąć udział dzieci i dorośli

21 sierpnia, godzina 11.00 warsztaty cyjanotypii - ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.

Stwórz niepowtarzalne obrazy. Wykorzystaj najstarszą technikę fotograficzną. Do wykonania obrazów nie jest potrzebny aparat fotograficzny. Swoje "zdjęcia" będzie można nanieść na szkło, drewno, tkaninę lub papier. Po nałożeniu substancji światłoczułej materiał wystawiany jest na działanie promieni słonecznych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny a mogą w nich wziąć udział dzieci i dorośli. Obowiązują zapisy.

Zapisy na warsztaty pod adresem mailowym: jestemnatak@centrum.zarow.pl

Warsztaty poprowadzi Marcin Trzpiot animator kultury, fotograf, jeden z założycieli i koordynatorów Fundacji Ładne Historie. Wychowanek żarowskiego Teatru Bezdomnego. Absolwent studiów pedagogicznych w Legnicy i Szkoły Fotograficznej „AFA” we Wrocławiu. Członek Stowarzyszenia fotograficznego Nowinart oraz Grupy fotograficznej Polish Obscura.

21.08, godzina 18.00 Galeria Bezdomna w parku miejskim w Żarowie

To będzie spontaniczna akcja. Chcemy, aby każdy miłośnik fotografii mógł swoje fotografie pokazać w Galerii Bezdomnej, w którą na jeden dzień zamieni się park miejski w Żarowie.

Wystawa w Galerii Bezdomnej nie ma jednego tematu i ma być różnorodna, bo taka jest idea galerii bezdomnej Organizator w przestrzeni parku miejskiego udostępni miejsca, gdzie fotografie będą mogły zostać wyeksponowane. To autor zdecyduje jak je zaprezentować publiczności.

21.08 godzina 20.00 muzyczny set w wykonaniu Dariusz Mizidar Miziarski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group