Czytających: 2087

klasa A: Pięć bramek Karoliny i pewne zwycięstwo

Niedziela, 8 kwietnia 2012, 1:44
Aktualizacja: 1:46
Nie zawiedli swoich kibiców seniorzy Karoliny Jaworzyna Śląska pokonując w kolejnym spotkaniu o mistrzostwo klasy A Kolibra Uciechów 5:0.

W tym meczu jaworzynianie zagrali w innym niż ostatnio ustawieniu, z dwoma napastnikami, do przodu został przesunięty Grzegorz Borowy. Ten manewr zakończył się powodzeniem, gdyż w 28. minucie Borowy zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy finalizując dobrą akcję skrzydłem Czykiety. Po zmianie stron goście zaatakowali śmielej i w 56. minucie Filar był bliski zdobycia bramki, jednak jego strzał z dystansu wybronił Burdzy. Od tego momentu znów mocniej zaatakowała Karolina, która dzięki dwóm bramkom Tymcika i trafieniom Ignatowicza oraz Myślińskiego pokonała przeciwników 5:0.

Karolina Jaworzyna Śląska - Koliber Uciechów 5:0 (1:0)

Karolina: Burdzy, M. Krawczyk, Krzeczowski, Borys, Czykieta, T. Krawczyk (46' Karpacz), Ptak (81' Bal), Tymcik, Myśliński, Borowy (84' Zielonka), Ignatowicz (76' Krzak)

Koliber: Wójtowicz, Mób, Filar (63' Sobuńko), Janusz (46' A. Olejniczak), Kurek, M. Olejniczak, Patera, Peregrym, Kaja, Józefiak, Żurawski (76' Antoszczyk)