Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 751
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pięć par świętowało złote gody

Czwartek, 13 listopada 2014, 14:09
Aktualizacja: 14:11
Autor: red.
Świdnica: Pięć par świętowało złote gody
Fot. użyczone
Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego w sobotę, 8 listopada zostało odznaczonych pięć par ze Świdnicy.

W szacownym gronie jubilatów znaleźli się: Kazimiera i Stanisław Godulowie, Janina i Tytus Jekowie, Wiesława i Jan Podgórscy, Eugenia i Michał Szulikowscy oraz Alfreda i Tadeusz Uryniakowie.

Złoty jubileusz pożycia małżeńskiego jest piękny i ważny. Nie tylko dla szczęśliwych małżonków, ale dla całej naszej świdnickiej społeczności. Dodatkowo ten dzień przekonuje nas o prawdziwości słów, że miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej jej dajemy, tym więcej otrzymujemy – mówiła podczas powitania jubilatów Dorota Kruźlak, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Świdnicy.

Dla mnie jest to duże wyróżnienie, że mogę osobiście pogratulować tych wielu lat wspólnej małżeńskiej drogi. Potrzebujemy świadectwa, że w nierozerwalnym związku można żyć długie lata, wychowywać dzieci i cieszyć się wnukami. W ten sposób pokazujemy, że rodzina jest siłą naszego społeczeństwa – dodał prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek, tuż po wręczeniu jubilatom medali za długoletnie pożycie małżeńskie.

Z okazji uroczystości został przygotowany specjalny występ zespołu Tańca Narodowego i Estradowego „Krąg” ze Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group