Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 574
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pięciu poszukiwanych w rękach policji

Wiadomości: powiat świdnicki
Wtorek, 5 marca 2019, 13:48
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
Świdniccy policjanci w ciągu ostatniego weekendu zatrzymali na terenie naszego powiatu kolejnych pięć osób poszukiwanych. Wszyscy zatrzymani to mężczyźni, którzy ukrywali się przed sądem oraz prokuraturą. Trzech z nich miało do odbycia kary pozbawienia wolności.

Nie stawiają się na czynności procesowe, takie jak chociażby przesłuchanie, ukrywają się w celu uniknięcia odbycia kary pozbawienia wolności, czy nie wracają do zakładów karnych z udzielonych im przepustek. Podstawy poszukiwań są różne, jednak ilość osób próbujących przechytrzyć wymiar sprawiedliwości wciąż jest spora.

Świdniccy policjanci w ciągu ostatniego weekendu zatrzymali na terenie naszego powiatu kolejnych pięć osób poszukiwanych. Wszyscy zatrzymani to mężczyźni, w wieku od 26 do 44 lat. Ukrywali się oni przed sądem oraz prokuraturą. Trzech z nich miało do odbycia kary pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy oraz jednostek podległych z terenu naszego powiatu, od początku 2019 roku zatrzymali już 104 osoby poszukiwane.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group