Czwartek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 591
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Piękne inicjatywy

Niedziela, 3 maja 2020, 11:21
Autor: red
Świebodzice: Piękne inicjatywy
Fot. UM Świebodzice
29 kwietnia z wizytą do Burmistrza Miasta Świebodzice Pawła Ozgi przybyli: prezes Towarzystwa Lotniczego w Świebodzicach Grzegorz Glegoła oraz Fabrizio Bosetti skarbnik TLS, członek zarządu firmy ISOPAK. W spotkaniu uczestniczyła także sekretarz miasta Sabina Cebula.

Goście, którzy złożyli wizytę w Ratuszu to wyjątkowe osoby, na co dzień zaangażowane w swoją pracę zawodową i jednocześnie pochłonięte pięknymi pasjami.

Spotkanie było okazją do przedstawienia burmistrzowi miasta relacji z ich działalności oraz inicjatyw przepełnionych empatią i wysiłkiem.

Grzegorz Glegoła, pilot liniowy, pierwszy oficer, zastępca kapitana w samolocie towarowym transportował z Chin środki ochronne do walki z COVID-19, przekazane przez rząd chiński. Prezes TLS ma ogromną satysfakcję z pełnionej misji, bez chwili zastanowienia podjął się tego działania i nadal planuje to robić.

Z kolei Fabrizio Bosetti podzielił się wrażeniami, których doświadczył podczas udziału w tegorocznym w rajdzie Paryż-Dakar. Jak mówi to niesamowite emocje, piękne wrażenia i satysfakcja z tego, że swoje hobby może połączyć z akcją charytatywną, której był uczestnikiem. Fabrizio Bosetii podczas uczestnictwa w rajdzie wraz z całym zespołem przetransportował 15 ton mleka w proszku dla dzieci w ramach wsparcia akcji Caritas misja: Uratuję Cię. To spektakularne zmagania sportowe połączone z ideą pomagania ludziom w trudnej sytuacji życiowej.

Fabrizio Bosetti uplasował się w rajdzie na 42, wysokim miejscu. Na pamiątkę dla burmistrza miasta przywiózł zdjęcie z rajdu, które własnoręcznie podpisał.

Podczas spotkania burmistrz miasta oraz sekretarz miasta serdecznie pogratulowali obydwu Panom wielkiej odwagi, bohaterstwa, zaznaczając, że są dumni z ich postaw, a także zaangażowania na rzecz naszego miasta, jego rozwoju oraz promocji. Jednocześnie wyrażając nadzieję na dalszą, owocną współpracę z samorządem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group