Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1204
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Piękne ozdoby

Sobota, 1 kwietnia 2023, 13:38
Aktualizacja: Niedziela, 2 kwietnia 2023, 11:39
Autor: red
Gmina Świdnica: Piękne ozdoby
Fot. Gmina Świdnica
Jak co roku, na kilka dni przed Wielkanocą, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy zorganizował konkurs na ręcznie wykonaną ozdobę o tematyce świątecznej.

Do konkursu przystąpiło 31 osób. Poziom prac był bardzo wysoki a do wyłonienia zwycięzców Organizator, czyli Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy powołał specjalną komisję konkursową w składzie:

Krzysztof Jas – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy,
Teresa Kmera – specjalistka ds. kultury i wieloletni pracownik Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy,
Anna Krawczyszyn - pracownik Urzędu Gminy ds. obsługi sołectw.
oceniało wszystkie prace według następujących kryteriów:

zgodność z tematem,
ogólny wyraz artystyczny,
umiejętność doboru różnych technik plastycznych,
estetyka wykonanej pracy,
wkład pracy własnej.
Komisja przyznała nagrody zgodnie z kryteriami, określonymi w regulaminie Konkursu.

Kategoria I – dzieci w wieku przedszkolnym, do lat 6:

I MIEJSCE: Michał Żuberek (voucher o wartości 300,00 zł)
II MIEJSCE: Mateusz Żuberek (voucher o wartości 200,00 zł)
III MIEJSCE: Kornelia Dziurdzia (voucher o wartości 100,00 zł)
WYRÓŻNIENIE: Szymon Mackowiak (voucher o wartości 50,00 zł)
WYRÓŻNIENIE: Dorian Tetkowski (voucher o wartości 50,00 zł)
Kategoria II – dzieci w wieku szkolnym, do lat 15

I MIEJSCE: Jakub Dratwa (voucher o wartości 300,00 zł)
II MIEJSCE: Emil Bielecki (voucher o wartości 200,00 zł)
III MIEJSCE: Michalina Kowal (voucher o wartości 100,00 zł)
WYRÓŻNIENIE: Zofia Kacprzak (voucher o wartości 50,00 zł)
WYRÓŻNIENIE: Zuzanna Słowińska (voucher o wartości 50,00 zł)
Kategoria III – młodzież i osoby dorosłe, powyżej 15 lat

I MIEJSCE: Jolanta Malinowska (voucher o wartości 300,00 zł)
II MIEJSCE: Henryka Baczulis (voucher o wartości 200,00 zł)
III MIEJSCE: Maria Grądowa (voucher o wartości 100,00 zł)
WYRÓŻNIENIE: Małgorzata Głąb (voucher o wartości 50,00 zł)
WYRÓŻNIENIE: Joanna Marcinkowska (voucher o wartości 50,00 zł)
WYRÓŻNIENIE: Małgorzata Kasner (voucher o wartości 50,00 zł)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group