Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1123
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Piękne posesje

Środa, 20 stycznia 2021, 9:28
Aktualizacja: 10:29
Autor: red
Świebodzice: Piękne posesje
Fot. UM Świebodzice
W świebodzickim Ratuszu Miejskim odbyło się spotkanie z laureatami konkursu pn. „Najładniejsze Okno, Balkon, Posesja”, w którym corocznie biorą udział mieszkańcy naszego miasta.

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią wręczenie nagród przebiegało w zmienionej formie. Goście przybyli na spotkanie rotacyjnie. Laureatów konkursu serdecznie witał burmistrz miasta Paweł Ozga wraz z zastępcą Tobiaszem Wysoczańskim, radną Rady Miejskiej Grażyną Bieniadą, radnym Janem Klepcem, przedstawicielem Spółdzielni Mieszkaniowej Lilianną Masiuk. Kameralne spotkania, przebiegały w bardzo miłej atmosferze i były również okazją do rozmów dotyczących naszego miasta.

Członkowie komisji konkursowej w kilku objazdach po Gminie wytypowało w sumie około pięćdziesięciu miejsc pięknie ukwieconych i zagospodarowanych zielenią.
Następnie w spotkaniu zorganizowanym w październiku jury w składzie: przewodniczący komisji, radny Rady Miejskiej Zdzisław Pantal, radna Rady Miejskiej Grażyna Bieniada, radny Rady Miejskiej Jan Klepiec, z ramienia ZGK Świebodzice Sp. z o.o. Irena Struczuk oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Lilianna Masiuk, pracownicy wydziału Promocji i Komunikacji przy wsparciu sekretarz miasta Sabiny Cebuli i zastępcy burmistrza Tobiasza Wysoczańskiego dokonało wyboru najpiękniejszych posesji, balkonów i okien.
Burmistrz miasta podziękował laureatom za przepiękne aranżacje kwiatowe, które zdobiły miasto, podkreślając przy tym, jak trudne zadanie miało jury. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Urząd Miejski i Spółdzielnię Mieszkaniową w Świebodzicach.
Wyniki:

kategoria BALKON
I miejsce – Irena Czapkowska
II miejsce – Sylwia Grześków
III miejsce -Danuta Karkoszka

kategoria POSESJA
I miejsce – Ewa i Wiesław Hyży
II miejsce – Stefania Pukajczyk
III miejsce – Stanisława Dąbrowska

Wyróżnienia:

OKNO

Beata Hołyńska

BALKON

Zofia Czernikowska
Marzena Janc-Urych
Bożena Lehner
Joanna Paterova

POSESJA

Andrzej Pach
Jadwiga Czerw
Halina Mądrzak

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group