Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 544
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pierwsza odsłona Dni Świdnicy

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 11 maja 2012, 7:11
Aktualizacja: 14:05
Autor: red
Fot. użyczone
Dziś rozpoczynają się trzydniowe obchody święta miasta. Koncerty, widowisko laserowe, wspólna zabawa i wiele innych atrakcji dla świdniczan przygotowano przy ulicy Śląskiej na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Główną atrakcją dzisiejszego wieczoru będzie występ Kamila Bednarka. Muzyk znany jest z programu Mam Talent oraz wygranej Bitwy na Głosy. W swoim repertuarze ma przede wszystkim muzykę reggae a każdą inną potrafi zaaranżować na ten styl. Koncert rozpocznie się o godzinie 21.00.

Tuż przed nim wystąpi o godzinie 19.00 Las Melinas.

O zespole"Las Melinas to formacja skankerska z rewelacyjną sekcją dętą, która zmelinuje nawet najwykwintniejszy lokal w Twoim mieście! Las Melinas to pasja, która połączyła mieszkańców trzech miast leżących na różnych biegunach Polski, Trzebiela, Żar i Ornety. Serwujemy Ci SKA, Reggae oraz Swing prosto z naszego rozgrzanego rock’n’rollem i jamajskimi rytmami pieca. Sprawdz nas! Wyciągnij z szafy najlepszą koszulę, wypastuj buty na wysoki połysk i zabierz jedną z tych pięknych Pań, które widzisz co dzień na najbliższy koncert! Panie i Panowie, zapraszamy na tańce!"

Zapraszamy!!!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group