Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 979
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gniewków: Pierwsze miejsce dla Roztoki

Wtorek, 24 października 2017, 17:28
Aktualizacja: Czwartek, 26 października 2017, 17:30
Autor: red
Gniewków: Pierwsze miejsce dla Roztoki
Fot. UG Dobromierz
Na nowym boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Gniewkowie odbył się turniej piłki nożnej dziewcząt i chłopców.

Był to pierwszy w tym roku szkolnym turniej szkół. Jak co roku do rywalizacji przystąpiły: SP Roztoka, SP Gniewków i SP Dobromierz.

Od początku rozgrywek toczyła się zacięta walka o każdy ,,metr" boiska. Turniej rozgrywany był systemem ,,każdy z każdym" w swojej kategorii. Dziewczęta rozgrywały mecze 2x10 minut, natomiast chłopcy 2x15 minut. Wszystkie startujące reprezentacyjne drużyny pokazały duże umiejętności i ogromne zaangażowanie od początku do końca turnieju.

W kategorii chłopców drużyna SP Roztoka pokonała SP Dobromierz 7:1 i zremisowała po bardzo zaciętym meczu 1:1 z SP Gniewków.

Na wielkie słowa uznania zasłużyła także żeńska drużyna z Roztoki, która nie straciła bramki w całym turnieju, wygrywając 1:0 z SP Dobromierz i remisując 0:0 z SP Gniewków.

Po rozegraniu wszystkich spotkań i podliczeniu punktów doszło do niecodziennej sytuacji, w której SP Roztoka i SP Gniewków uzyskały tyle samo punktów oraz miały taki sam bilans bramek zdobytych i straconych 9:2 - 9:2. Obie szkoły zajęły pierwsze miejsce, natomiast SP Dobromierz w tej sytuacji zajął drugie miejsce.

Drużynę dziewcząt reprezentowały: Martyna Marciniak (bramkarz), Julia Mazurkiewicz, Małgorzata Szyrner, Nicole Harpula (wszystkie klasa VII), Wanessa Gibała, Natalia Bauch (klasa VI), Roksan Jutkiewicz (klasaV).
Drużynę chłopców reprezentowali: Jan Izdebski (bramkarz), Patryk Kopczyński, Adrian Łapiński, Michał Lipiński (wszyscy klasa VII), Michał Ignarski, Marcin Morawski,
Mateusz Umer (klasa VI). Opiekunem drużyn był nauczyciel wychowania fizycznego
Gracjan Perełka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group