Piątek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 1202
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Pierwsze posiedzenie

Piątek, 21 stycznia 2022, 11:57
Autor: red
Świebodzice: Pierwsze posiedzenie
Fot. UM Świebodzice
We wtorek, 18 stycznia, po raz pierwszy w nowym roku obradowała w Świebodzicach Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego.

Członków zebranych na Sali posiedzeń powitał Przewodniczący Karol Marcyniuk. Następnie oddał głos uczestniczącemu gościnnie w posiedzeniu Burmistrzowi Miasta Pawłowi Ozdze, który również serdecznie przywitał członków Rady w nowym roku i podziękował za wszystkie działania podejmowane na rzecz świebodzickich organizacji pozarządowych.

Następnie Przewodniczący odczytał protokół poprzednich obrad, który został przyjęty jednogłośnie. W kolejnym punkcie podsumowano działania podejmowane w ubiegłym roku, a następnie rozpoczęła się dyskusja dotycząca planów na rok bieżący. Członkowie Rady poparli pomysł organizacji kolejnych szkoleń dla organizacji z naszego miasta, a także postanowili razem z Wydziałem Promocji tut. Urzędu opracować kalendarz imprez, które planują one przeprowadzić w Świebodzicach. Ponadto w ramach promocji naszych miejscowych NGO-sów w imieniu członków GRDPP serdecznie zapraszamy do przesyłania informacji dotyczących działalności i planów na przyszłość poszczególnych organizacji (e-mail: promocja@swiebodzice.pl), tak aby mieszkańcy mogli się z nimi zapoznać.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group