Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1030
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Pierwsze spotkania Strzegomskiej Grupy Rowerowej już za nami

Środa, 27 marca 2019, 15:30
Autor: red
Strzegom: Pierwsze spotkania Strzegomskiej Grupy Rowerowej już za nami
Fot. Strzegomskie Centrum Kultury
Pierwsze spotkanie Strzegomskiej Grupy Rowerowej cieszyło się sporą frekwencją. Około 50 rowerzystów z całej gminy Strzegom oraz przyjezdnych z gminy Żarów, jak i Jawor zebrało się w Strzegomskim Centrum Kultury.

Spotkanie tak jak zapowiadali organizatorzy miało na celu ustalenie szczegółów dotyczących harmonogramu spotkań, wspólnych wyjazdów, tras po których grupa zamierza jeździć. Celem spotkania było również przełamanie pierwszych lodów między pasjonatami dwóch kółek, którzy postanowili dołączyć do SGR.

Grupa wspólnie ustaliła również punkt zbiórek, który obecnie znajduje się na parkingu przy Strzegomskim Centrum Kultury, ul. I.J. Paderewskiego 36. Ustalone zostały również konkretne dni i godziny spotkań (harmonogram na plakacie).

Uczestnicy postanowili, że kolejne spotkanie grupy odbędzie się na przełomie miesiąca kwietnia/maja, gdzie podsumowane zostaną początki działalności grupy. Zdecydujemy również jakie ewentualne udoskonalenia/zmiany wprowadzić- dodają organizatorzy. O spotkaniu informować będziemy zarówno na stronie www oraz Facebooku – Strzegomskiego Centrum Kultury, jak i również na plakatach w całym mieście.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć wykonanych podczas sobotniego oraz niedzielnego wyjazdu grupy. W sobotę nasi rowerzyści wybrali się ze Strzegomia do Jawora gdzie następnie skierowali się w stronę miejscowości Myślibórz – Myślinów, wracając przejechali przez miejscowości: Paszowice, Celów oraz Roztokę. Pokonując tym samym dystans 61 km. Niedzielna wycieczka to między innymi przejazd przez Strzegom, Dobromierz, Świebodzice i Żarów. Grupa przejechała około 70 km podziwiając przy tym piękno Książańskiego Parku Krajobrazowego. Osoby którym nie pasowały ustalone godziny również umawiały się na naszej grupie FB i wspólnie kręciły kilometry po okolicznych terenach, dlatego już dziś zachęcamy do dołączenia do nas pod adresem: https://idz.do/AIpmaz

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group