Niedziela, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 619
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Pierwsze zawody pływackie Warsztatu

Czwartek, 18 października 2018, 10:41
Aktualizacja: Piątek, 19 października 2018, 10:43
Autor: red
Strzegom: Pierwsze zawody pływackie Warsztatu
Fot. UM Strzegom
Po raz pierwszy na strzegomskim „Delfinku”, rozegrały się pierwsze zawody pływackie WTZ, organizowane przez Warsztat Terapii Zajęciowej ze Strzegomia.

W zawodach wzięli udział uczestnicy z terenu naszego powiatu (WTZ Świdnica, WTZ Mokrzeszów, WTZ Strzegom) oraz z regionu wałbrzyskiego (WTZ Wałbrzych). Każdy z uczestników zawodów doświadczył niezwykłej rehabilitacji w wodzie, której towarzyszył duch rywalizacji. Konkurencje były indywidualne i drużynowe. Wszyscy uczestnicy zawodów zajęli I miejsce.

Każdy pływający został udekorowany medalem z rąk Grzegorza Luszawskiego, prezesa zarządu spółki OSiR w Strzegomiu, któremu bardzo dziękujemy za przybycie.

Dziękujemy dyrektorom szkół: PSP nr 3 Strzegom, PSP nr 4 Strzegom, PSP Olszany - za odstąpienie nam pływalni, PSP 2 Strzegom – za pomoc w organizacji imprezy oraz obsłudze basenu i ratownikowi, który nadzorował czujnym okiem naszych zawodników.

Każdy uczestnik zawodów poprosił, aby zorganizować takie same zawody za rok. Było wspaniale, a szczęście i radość towarzyszyły i tym, którzy brali czynny udział w zawodach oraz tym, którzy dopingowali i wspierali.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group