Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 597
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pierwszy dzień maja na boiskach klasy A i B

Wiadomości: klasa A i B
Wtorek, 30 kwietnia 2013, 18:05
Aktualizacja: 18:06
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na najbliższą środę zaplanowano kolejne serie spotkań w piłkarskich klasach A i B.

22. kolejka klasy A – grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Sudety Dziećmorowice 1 maja, 17:00
Victoria II Świebodzice - Gwarek Wałbrzych 1 maja, 11:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Skalnik Czarny Bór 1 maja, 17:00
Nysa Kłaczyna - Wenus Nowice 1 maja, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno - Zieloni Mrowiny 1 maja, 17:00
Czarni Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca 1 maja, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce - Granit Roztoka 1 maja, 17:00
Zagłębie Wałbrzych - Rawa Boleścin 1 maja, 11:00

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----19 – 44 – 50:22
2. Gwarek Wałbrzych-----18 – 42 – 48:21
3. Cukrownik Pszenno----19 – 39 – 55:27
4. Granit Roztoka----------19 – 35 – 47:35
5. Sudety Dziećmorowice-18 – 31 – 48:33
6. Włókniarz Głuszyca----19 – 30 – 49:34
7. Czarni Wałbrzych-------18 – 29 – 41:44
8. Biały Orzeł Mieroszów-19 – 27 – 32:34
9. Zdrój Jedlina Zdrój------19 – 26 – 39:35
10. Rawa Boleścin----------19 – 23 – 48:61
11. Górnik Boguszów-Gor.-18 – 21 – 26:29
12. Zieloni Mrowiny---------18 – 17 – 29:43
13. Wenus Nowice----------20 – 16 – 38:51
14. Zagłębie Wałbrzych----20 – 14 – 27:46
15. Nysa Kłaczyna----------18 – 14 – 25:57
16. Victoria II Świebodzice-19 – 14 – 24:54

22. kolejka klasy A – grupa II
Ślęża Ciepłowody - Niemczanka Niemcza 1 maja, 17:00
Boxmet Piskorzów - Błękitni Owiesno 1 maja, 17:00
Błękitni Niedźwiedź - Zieloni Łagiewniki 1 maja, 17:00
Zgoda Grodziszcze - Skałki Stolec 1 maja, 17:00
Koliber Uciechów - Sparta Ziębice 1 maja, 12:00
Lechia II Dzierżoniów - Polonia Ząbkowice Śląskie 1 maja, 11:00
Wieża Rudnica - Czarni Sieniawka 1 maja, 17:00
Orzeł Mąkolno - Delta Słupice 1 maja, 17:00

Tabela:
1. Skałki Stolec------------19 – 50 – 72:15
2. Sparta Ziębice----------18 – 45 – 77:19
3. Lechia II Dzierżoniów--19 – 35 – 79:43
4. Polonia Ząbkowice Śl.--18 – 34 – 52:25
5. Zieloni Łagiewniki-------20 – 32 – 49:42
6. Niemczanka Niemcza---18 – 31 – 45:26
7. Boxmet Piskorzów------18 – 26 – 25:41
8. Delta Słupice------------19 – 26 – 46:52
9. Wieża Rudnica----------19 – 22 – 30:61
10. Koliber Uciechów------18 – 22 – 35:39
11. Czarni Sieniawka-------18 – 21 – 26:32
12. Zgoda Grodziszcze-----19 – 20 – 38:39
13. Orzeł Mąkolno---------19 – 19 – 29:75
14. Ślęża Ciepłowody------18 – 18 – 23:41
15. Błękitni Owiesno--------19 – 17 – 25:54
16. Błękitni Niedźwiedź------19 – 7 – 25:72

22. kolejka klasy B – grupa I
Grom Panków - Spółdzielca Marcinowice 1 maja, 11:00
Wodospad Zastruże - Błyskawica Kalno 1 maja, 11:00
Płomień Dobromierz - Zryw Łażany 1 maja, 11:00
Tęcza Bolesławice - LKS Piotrowice Świdnickie 1 maja, 11:00
Unia Jaroszów - Herbapol Stanowice 1 maja, 15:00
Błękitni Słotwina - Orzeł Witoszów 1 maja, 11:00
WKS Goczałków - Wierzbianka Wierzbna 1 maja, 14:00

Tabela
1. Tęcza Bolesławice------19 – 50 – 64:27
2. Wierzbianka Wierzbna-19 – 45 – 53:27
3. Unia Jaroszów-----------19 – 44 – 69:21
4. WKS Goczałków---------19 – 37 – 56:26
5. Herbapol Stanowice-----19 – 36 – 47:30
6. Błękitni Słotwina---------19 – 30 – 37:30
7. Spółdzielca Marcinowice-19 – 28 – 44:34
8. LKS Wiśniowa-------------19 – 26 – 48:40
9. Błyskawica Kalno--------19 – 24 – 46:47
10. Płomień Dobromierz-----19 – 23 – 42:42
11. Orzeł Witoszów---------19 – 21 – 30:36
12. Zryw Łażany------------19 – 21 – 32:36
13. Wodospad Zastruże----19 – 16 – 26:68
14. LKS Piotrowice Św.------19 – 13 – 27:63
15. Grom Panków------------19 – 13 – 16:61
16. Granit Rogoźnica---------19 – 7 – 34:83

22. kolejka klasy B – grupa II
Płomień Makowice - Ślężanka Tąpadła 1 maja, 14:00
LKS Dobrocin - Dąb Mościsko 1 maja, 14:00
LKS Gola Świdnicka - Piast Jaźwina 1 maja, 11:00
LKS Gilów - Gryf Burkatów 1 maja, 11:00
Victoria Tuszyn - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1 maja, 16:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Orzeł Piława Dolna 1 maja, 14:00
Kłos Lutomia - Sparta Oleszna 1 maja, 11:00

1. LKS Gola Świdnicka---------19 – 49 – 76:5
2. Klubokawiarnia Roztocznik-19 – 48 – 79:28
3. Płomień Makowice-----------19 – 48 – 79:36
4. Victoria Tuszyn---------------19 – 47 – 64:15
5. Orzeł Piława Dolna----------19 – 45 – 86:29
6. LKS II Bystrzyca Górna-----19 – 31 – 45:39
7. Sparta Oleszna---------------19 – 27 – 54:44
8. Piast Jaźwina-----------------19 – 23 – 37:57
9. Orzeł Przerzeczyn Zdrój----19 – 20 – 34:64
10. Ślężanka Tąpadła-----------19 – 19 – 38:75
11. Gryf Burkatów--------------19 – 17 – 37:57
12. Dąb Mościsko----------------19 – 16 – 39:65
13. LKS Dobrocin-----------------19 – 13 – 28:63
14. LKS Gilów---------------------19 – 11 – 26:54
15. Kłos Lutomia-------------------19 – 5 – 16:81
16. Sparta Ostroszowice--------17 – 23 – 28:48

Sparta Ostroszowice wycofała się z rozgrywek

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group