Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 1016
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pierwszy dzień wiosny w SP 4

Czwartek, 21 marca 2013, 15:00
Aktualizacja: 15:00
Autor: red.
Świdnica: Pierwszy dzień wiosny w SP 4
Fot. użyczone
Choć na dworze jeszcze biało, choć wiosnę po drodze zatrzymują śniegi i mrozy, w świdnickiej SP nr 4 – tęcza barw. Wszystkie klasy 0 – III wołają ile sił „Wiosno przyjdź !”. W barwnym korowodzie idą różowo – niebieskie zeróweczki, za nimi zielone pierwszaczki i żółte drugie klasy.

Korowód zamykają czerwone trzeciaki. Machamy kwiatami, gaiczkami, wstążeczkami. W klasach odbyły się wiosenne konkursy, kolorowe samodzielnie przygotowane śniadanie i wspólne zabawy. Uczniowie klas IV – VI spotkali się w sali gimnastycznej, aby świętować obchody pierwszego dnia wiosny. Każda klasa przebrała wychowawcę, ucznia i jednego z nauczycieli za postaci z bajek, filmów i życia codziennego. Po korytarzach szkoły spacerowali Charlie Chaplin, Drakula, Smerfetka, Czarownice, Baby – Jagi, Fiona, Pippi Langstrumpf, Pirat z Karaibów, Czerwone Kapturki, itp.

Wygrała klasa Vb uzyskując 138 pkt, II miejsce zdobyła klasa Vs, a trzecie Vc. Ponadto uczniowie prezentowali swoje talenty w konkursie Karaoke i Mam Talent. W dobrych humorach i z uśmiechem na twarzy powitaliśmy Wiosnę. Czy nas Wiosno usłyszałaś?! Przyjdź, czekamy na ciebie.

(SP 4)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group