Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 965
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Pierwszy inwestor

Środa, 26 sierpnia 2020, 13:33
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Pierwszy inwestor
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Pierwszym inwestorem, który zainwestuje na terenie jaworzyńskiej strefy gospodarczej– jest firma Fire family Sp. z o.o.. Firma Fire Family Sp. z o. o. powstała jako dostawca grilli, akcesoriów grillowych i kominkowych czy podpałek.

Współpracuje z największymi Sieciami Handlowymi w Polsce, supermarketami i marketami budowlanymi, kooperuje także z ponad tysiącem małych i dużych, lokalnych i krajowych firm. Swoje produkty wysyła za granicę- odbiorcami są firmy z całej Europy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy z Ameryki Północnej.

Na zakupionym od gminy 1,3 hektarze gruntów inwestycyjnych powstanie hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 2000-2500 metrów kwadratowych, w której zatrudnionych zostanie kilkudziesięciu pracowników. Rozpoczęcie działalności na terenie inwestycyjnym to druga połowa 2021 roku.

Szefowie firmy podkreślali, bardzo dobre przygotowanie terenów inwestycyjnych, świetną lokalizację oraz atrakcyjną cenę. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce znajdą się kolejni inwestorzy, którzy ulokują swoje przedsiębiorstwa na terenie naszej gminy.

Firmie Fire Family Sp. z o.o. życzymy szybkiej i sprawnej realizacji zamierzeń oraz dalszego rozwoju na terenie gminy Jaworzyna Śląska.

A jeszcze w tym roku spodziewamy się kolejnych dobrych informacji w tym zakresie

Info. http://www.firefamily.pl/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group