Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 549
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pierzga nie zagra w ŁKS–ie, problemy finansowe łódzkiego klubu

Wiadomości: Świdnica, Łódź
Niedziela, 22 stycznia 2012, 13:02
Aktualizacja: 13:07
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Wszystko wskazywało na to, że Norbert Pierzga po udanych negocjacjach zasili szeregi Łódzkiego Klubu Sportowego, jednak jak się później okazało spółka ŁKS SA zamierza ogłosić upadłość.

Na oficjalnej stronie internetowej ŁKS-u widnieje oświadczenie Rady Nadzorczej klubu, w którym można przeczytać o upadłości klubu i odesłaniu testowanych zawodników do swoich klubów.

- Ponieważ w planie naprawczym przedstawiliśmy trzy prognozy dotyczące dalszej działalności Spółki, a dwa z nich zawiodły, jesteśmy zmuszeni wprowadzić w życie trzecie rozwiązanie, czyli ogłosić upadłość Spółki. W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że sobotni mecz sparingowy ŁKS - Bogdanka Łęczna został odwołany, a wszyscy testowani zawodnicy wrócili do swoich klubów - czytamy na stronie ŁKS-u.

Cała sytuacja zmartwiła agenta piłkarza Marka Citkę jak i samego zawodnika - Mówi się trudno. Wszystko było bardzo blisko, ale niestety ŁKS ma ogromne problemy finansowe z których nie potrafi wyjść - komentuje Norbert Pierzga. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie menadżer Norberta chce dobrze wykorzystać otwarte jeszcze okno transferowe i znaleźć mu kolejny klub.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group