Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 971
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica, Łódź: Pierzga nie zagra w ŁKS–ie, problemy finansowe łódzkiego klubu

Niedziela, 22 stycznia 2012, 13:02
Aktualizacja: 13:07
Autor: MDvR
Świdnica, Łódź: Pierzga nie zagra w ŁKS–ie, problemy finansowe łódzkiego klubu
Fot. archiwum
Wszystko wskazywało na to, że Norbert Pierzga po udanych negocjacjach zasili szeregi Łódzkiego Klubu Sportowego, jednak jak się później okazało spółka ŁKS SA zamierza ogłosić upadłość.

Na oficjalnej stronie internetowej ŁKS-u widnieje oświadczenie Rady Nadzorczej klubu, w którym można przeczytać o upadłości klubu i odesłaniu testowanych zawodników do swoich klubów.

- Ponieważ w planie naprawczym przedstawiliśmy trzy prognozy dotyczące dalszej działalności Spółki, a dwa z nich zawiodły, jesteśmy zmuszeni wprowadzić w życie trzecie rozwiązanie, czyli ogłosić upadłość Spółki. W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że sobotni mecz sparingowy ŁKS - Bogdanka Łęczna został odwołany, a wszyscy testowani zawodnicy wrócili do swoich klubów - czytamy na stronie ŁKS-u.

Cała sytuacja zmartwiła agenta piłkarza Marka Citkę jak i samego zawodnika - Mówi się trudno. Wszystko było bardzo blisko, ale niestety ŁKS ma ogromne problemy finansowe z których nie potrafi wyjść - komentuje Norbert Pierzga. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie menadżer Norberta chce dobrze wykorzystać otwarte jeszcze okno transferowe i znaleźć mu kolejny klub.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group