Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 915
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pies recydywista

Sobota, 27 października 2018, 11:02
Aktualizacja: 15:05
Autor: red
Świdnica: Pies recydywista
Fot. Straż Miejska Świdnica
22 października o godz.12:25 mieszkanka świdnickiego śródmieścia zgłosiła strażnikom miejskim, że po Pl. Jana Pawła II od kilku godzin biega bezpański pies.

Na miejsce został wezwany pracownik schroniska, który odłowił zwierzę. Poinformował funkcjonariuszy, że pies jest mu znany. Wie jak się wabi, ponieważ nie pierwszy raz będzie pensjonariuszem schroniska. Wskazał osobę, która odbierała ostatnio stworzenie. W trakcie prowadzenia czynności wyjaśniających strażnicy ustalili, że względem opiekunów czworonoga (ojca i syna) w 2018 roku były prowadzone postępowania w sprawach o wykroczenia związane z niezachowaniem zwykłych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia. Postępowania te zostały zakończone nałożeniem mandatu karnego.

24 października 2018 r. mundurowi dotarli do opiekuna, którym tym razem okazał się brat właściciela psa. Został na niego nałożony mandat karny kredytowany. Panowie zostali ostrzeżeni, że następne tego typu wykroczenie zakończy się skierowaniem wniosku o ukaranie przez Sąd Rejonowy w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group