Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 682
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pijana opiekowała się swoją 2–letnią córką

Piątek, 8 listopada 2013, 13:04
Aktualizacja: Sobota, 9 listopada 2013, 2:06
Autor: red.
Świdnica: Pijana opiekowała się swoją 2–letnią córką
Fot. archiwum
Ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie miała 30–letnia kobieta, która będąc w takim stanie „opiekowała się” swoją 2–letnią córką. Jeżeli okaże się, że swoim zachowaniem spowodowała zagrożenie dla życia i zdrowia dziecka, może jej grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek, 7 listopada policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zostali powiadomieni o kobiecie, która w okolicach świdnickiego Rynku zataczając się "sprawuje opiekę" nad małym dzieckiem. Po przybyciu na miejsce policjanci zauważyli młodą kobietę, która próbowała prowadzić wózek z kilkunastomiesięcznym dzieckiem. Okazała się nią 30-letnia mieszkanka Świdnicy, która „zajmowała się” swoją 2-letnią córką. W wyniku przeprowadzonego badania okazało się, że ma ona ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Dziewczynkę przekazano poinformowanemu o całej sytuacji ojcu. Jeżeli w toku dalszych czynności okaże się, że swoim zachowaniem spowodowała zagrożenie dla życia zdrowia swojego dziecka, może jej grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Po wykonaniu wszystkich czynności materiały sprawy zostaną przesłane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group