Niedziela, 7 czerwca
Imieniny: Roberta, Wiesława
Czytających: 403
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piknik bardzo odlotowy

Wiadomości: Świebodzice
Wtorek, 5 czerwca 2012, 9:43
Aktualizacja: 9:49
Autor: red
Fot. użyczone
Chmury, deszcz i chłód nie popsuły zabawy uczestnikom Pikniku Dziecięcego w Świebodzicach.

Zamiast na świeżym powietrzu, zabawa odbyła się w nowej hali sportowej i wszyscy bez wątpienia świetnie się bawili. Zwłaszcza, gdy nad szkołą pojawił się samolot, który zrzucił pięćdziesiąt wspaniałych piłek z emblematami Euro 2012.
Piknik, który zorganizował Urząd Miejski oraz Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych w Świebodzicach, odbył się 1 czerwca i dedykowany był rzecz jasna wszystkim dzieciom z okazji ich święta.
Zabawa rozpoczęła się o godzinie 15, a zgromadzonych przywitali wspólnie gospodarze: burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz, przewodniczący RM Łukasz Kwadrans, radny Władysław Góra oraz dyrektor placówki, Magdalena Stąpor. Były oczywiście życzenia na Dzień Dziecka i słodkie upominki, a potem rozpoczął się festyn.
Piknik zainaugurowały występy artystyczne animatorów sztuki cyrkowej, następnie na scenie prezentowały się zespoły wokalne i muzyczne z PZSI oraz grupa taneczna Gang The Funk. Widzowie mieli też okazję obserwować zawody sportowe rozegrane pomiędzy nauczycielami i rodzicami a uczniami, a dla artystycznych dusz zorganizowany został konkurs plastyczny polegający na zaprojektowaniu oraz namalowaniu herbu swojej rodziny.
Najbardziej wyczekiwanym punktem programu okazał się przelot samolotu, z którego zrzucane były niespodzianki - dla najbardziej spostrzegawczych i wytrwałych w bieganiu po łące uczestników - piłki z emblematem Euro 2012.
Nie zabrakło też pysznych, domowych wypieków, kiełbasek z grilla i obowiązkowej grochówki, jak zwykle sponsorowanej przez Państwa Mielczarek. Liczne konkurencje, loterie fantowe, dmuchańce i malowanie twarzy – to wszystko sprawiło, że każdy uczestnik Pikniku wracał do domu uśmiechnięty i pełen wrażeń.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group