Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 996
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Piknik Charytatywny dla Julii

Niedziela, 27 sierpnia 2017, 11:00
Autor: red
Żarów: Piknik Charytatywny dla Julii
Fot. organizatorzy
Liczne atrakcje, w tym przejazd rowerowy, turniej w bule, gry i zabawy oraz loteria fantowa, towarzyszyć będą charytatywnej akcji, która zorganizowana zostanie z okazji zakończenia wakacji "Kręcimy dla Julki". Podczas imprezy zbierane będą datki na leczenie chorej Julii Malik z Żarowa, która potrzebuje wsparcia.

Na ostatnią wakacyjną imprezę zapraszają Burmistrz Miasta Żarów, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Wspólnota Samorządowa koło Żarów, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Rowerowy Żarów oraz TKKF Chemik Żarów.
- Serdecznie zapraszamy na wspólną, jeszcze wakacyjną, zabawę do Parku w Żarowie. Przy okazji wakacyjnej imprezy będziemy wspierać ośmioletnią Julię Malik, mieszkankę Żarowa, która choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną. Cały dochód ze sprzedaży produktów ze Wspólnotowej Kawiarenki zostanie przeznaczony na rehabilitację chorej dziewczynki. Liczymy na to, że mieszkańcy również chętnie wspomogą charytatywną zbiórkę. Dobra zabawa jest najważniejsza, ale jeszcze ważniejszy jest cel, który będzie jej przyświecał. Przygotowujemy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dobra zabawa gwarantowana - mówi burmistrz Leszek Michalak.

Charytatywny piknik zaplanowany został na niedzielę, 3 września w Parku Miejskim w Żarowie. Podczas imprezy odbędzie się także loteria fantowa, na którą już dziś, można przekazywać fanty.
- Zwracamy się do wszystkich mieszkańców, instytucji, firm, przedsiębiorstw z uprzejmą prośbą o przekazywanie rzeczy, które mogą być wykorzystane, jako "fanty" w loterii organizowanej w trakcie imprezy. Sprawdźmy w naszych domach, czy nie mamy zbędnych przedmiotów zakupionych kiedyś, a nigdy nierozpakowanych albo nieużywanych. Mile widziane są talony na usługi. Fanty prosimy przekazywać do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przy ul. Piastowskiej 10A. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy - mówi Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Podczas pikniku, o godz. 16.00 z Parku Miejskiego wyruszy rajd rowerowy organizowany przez Żarowskie Stowarzyszenie "Rowerowy Żarów". Zapisy na rajd prowadzone będą od godz. 15.00 w Parku Miejskim, obok sceny, w pakiecie startowym gwarantowana kiełbaska. Wśród wszystkich uczestników rajdu rowerowego zostanie rozlosowana zmywarka marki Electrolux.

Piknik Charytatywny "Kręcimy dla Julii": niedziela 3 września, Park w Żarowie, od godz. 16.00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group