Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1255
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Piknik ekologiczny

Czwartek, 25 maja 2023, 7:29
Autor: red
Świdnica: Piknik ekologiczny
Fot. organizatorzy
Dmuchane zamki, gry, zabawy, konkursy i animacje dla dzieci, warsztaty ekologiczne oraz eko przedstawienie. To wszystko czekać będzie na uczestników kolejnego już miejskiego pikniku ekologicznego, który odbędzie się w piątek, 26 maja, od godziny 11:00 do godziny 15:00 na terenach zielonych przed lodowiskiem przy ul. Śląskiej 35. Zachęcamy do udziału wszystkich świdniczan.

Na uczestników czekać będzie moc atrakcji, dobra zabawa oraz spora dawka edukacji ekologicznej. Zajęcia będą miały charakter praktyczny, dzięki czemu przekazywanie wiedzy połączone zostanie z pobudzaniem kreatywności, co skłaniać będzie do nieszablonowego myślenia i zwiększania swojej świadomości ekologicznej. Przygotowano między innymi takie atrakcje jak: robienie zabawki ze skrawka, eko torby, eko pokaz mody i mnóstwo zabaw sportowych na świeżym powietrzu – biegi na trzy nogi, przeciąganie liny, konkurs hula-hop i konkurs taneczny.

Dobrą zabawę zapewnią pracownicy firmy EKOpraktyczni, którzy prowadzić będą konkursy i animacje. Zachęcamy także do odwiedzenia stanowiska „Czystej Świdnicy” obsługiwanego przez pracowników Wydziału Gospodarki Odpadami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group