Wtorek, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 1451
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Piknik ekologiczny

Środa, 15 maja 2024, 13:08
Autor: red
Świdnica: Piknik ekologiczny
Fot. organizatorzy
Dmuchane zamki, gry, zabawy, konkursy i animacje dla dzieci, warsztaty ekologiczne oraz eko przedstawienie. To wszystko czekać będzie na uczestników pierwszego w tym roku, miejskiego pikniku ekologicznego, który odbędzie się w sobotę, 25 maja, od godziny 11:00 do godziny 15:00 na Rynku. Zachęcamy do udziału wszystkich świdniczan.

Na uczestników czekać będzie moc atrakcji, dobra zabawa oraz spora dawka edukacji ekologicznej. Zajęcia będą miały charakter praktyczny, dzięki czemu przekazywanie wiedzy połączone zostanie z pobudzaniem kreatywności, co skłaniać będzie do nieszablonowego myślenia i zwiększania swojej świadomości ekologicznej. Przygotowano między innymi takie atrakcje jak: tworzenie trójwymiarowych obrazów z chrobotka i ekotoreb, a także mnóstwo zabaw sportowych na świeżym powietrzu.

Dobrą zabawę zapewnią pracownicy firmy EKOpraktyczni, którzy prowadzić będą konkursy i animacje. Zachęcamy także do odwiedzenia stanowiska „Czystej Świdnicy” obsługiwanego przez pracowników Wydziału Gospodarki Odpadami.

Kolejne pikniki odbędą się 7 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 na Osiedlu Młodych i 14 czerwca na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Śląska przed lodowiskiem).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group